Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

19 éves pasi vagyok és lenne egy nagy bajom. Röviden, tömören: Ha ránézek egy fullos lányra, elkap a rosszullét, illetve egy jó mély csalódottság, hogy bakker, nem lehet az enyém, illetve hogy engem fixen levegőnek néz, biztos más kurja.


Haverjaim hívnak bulikba folyamat, de nem megyek, mert mi értelme annak, hogy végignézem ahogy ők becsajoznak én meg ott unatkozok. Bulikban képtelen vagyok csajozni.. Elegem van már.. Nem vagyok olyan rossz faszi, ahogy jópáran mondják, csakhát ugye rendesen alá becsülöm magam...



2018. nov. 27. 18:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkodsz az emberekről, akkor ne csodálkozz, hogy nem akarnak veled beszélni.
2018. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Az ismerőseid is ott vannak azokban a bulikban... És kefélik azokat a lányokat... Úgyhogy ezt gondold újra.

2018. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tucaaat???

Hát az túró, barátom! Átlagos férfiként sokkal több próbálkozásra jut egy kapcsolat, ehhez hozzá kell szokni.


És valóban ordenáré módon beszélsz a lányokról.

2018. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire utálod a női nemet, akkor minek akarsz barátnőt? Kell a lyuk? Szánalmas vagy! Ezt ők is megérzik és nem csoda, ha nem kellesz, ilyen felfogással.
2018. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!