Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lányok! Mivel lehet titeket az utcán elszólítani, hogy ne legyetek elutasítóak, és ha szimpatikus az adott lány, hogy tudom a nevét, vagy elérhetőségét elkérni?
2018. nov. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Soha senkinek nem lenne esélye nálam az utcán.
2018. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Párom van, de magamból kiindulva:

-Szia, na haragudj a zavarásért, de nagyon szimpatikus, hogy ezt a könyvet olvasod, nekem is nagyon tetszett, szívesen megismernélek. (Persze csak ha igaz)

-Szia, nagyon szimpatikus vagy/szép a mosolyod/szemed szívesen elhívnálak egy kávéra.


Ilyen, és ehhez hasonló változatok. Ha a külsőd nem tetszik (szakadt vagy, büdös vagy, nem jössz be), akkor kedvesen, de nemet mondok. Ezt is meg kell tudni érteni hiszti nélkül, mint ahogy azt is, ha valaki azt mondja, hogy párja van akár igaz, akár nem (ezt azért emelek ki, mert kerültem már olyan szituációba, ahol a férfi követelte, hogy bizonyítsam, hogy tenyleg párom van és nem csak lerázni akarom, ami ha igaz is lett volna, nem mindegy?) De lehet valaki jóképü, ha valami betanult, béna leszólítós szöveggel próbálkozik, az sem müködik nálam.

24/N

2018. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Utcán ismerkedni... Na még mit nem... Piszoárba kezet mosni... Na még mit nem... :D
2018. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mikeXxX ***** válasza:
1# Kérdem én máshol miért más ?
2018. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmivel! nem ismerkedni megyek oda, hanem feltehetőleg megyek a-ból b-be, és roppant mód irritálna ha feltartanának. nem szoktam megállni amúgy az ilyen integetős, mosolygós nyomorékoknak se, senkinek.
2018. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl. mondod ,hogy szoktál látni és szimpi vagyok, erre tanulok/dolgozok e én is. vagy hogy ne legyen ilyen random előbb megkérdezed az időt vagy bármilyen más aktuális dolgot és utána kezdesz el beszélgetni.

Az tényleg nem a legjobb ha menet közben támadsz le valakit, hanem pl olyankor mikor csak vár a buszra, vagy csak áll/ ül valahol. Aki szimpi annak felajánlom ,hogy bejelölöm facen és később ott beszélhetünk tovább.

Sajnos, nem sokan csinálják ezt csak neten írkálnak,pedig én örülnék ha többen odajönnének mert nekem valahogy nem jön be a neten ismerkedés :(

2019. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!