Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek szoktak ismerkedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek szoktak ismerkedni az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan, hányszor és milyen körülmények között?
2018. febr. 24. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Velem nem. 43F
2018. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem. 30F
2018. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Engem már többször szólítottak le jövet-menet (utcán, járművön, kiállításon stb.) volt olyan, aki nekem is tetszett, abból randi is lett. Volt persze annyira nyomulós férfi, aki a kedves visszautasítást nem fogta fel, sőt ellenszenvesen erőltetette a dolgot, neki kénytelen voltam azt mondani, hogy van valakim.
2018. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Életemben két srác szólított le utcán, az egyikről kiderült, hogy vonatjegyre akart tőlem egy csomó pénzt elkunyerálni, a másik meg egy külföldi néger volt, aki annyira nyomult, hogy gyakorlatilag el kellett menekülnöm előle.

Ennyi volt az össz élményem eddig, pedig egy normális, kedves lány vagyok, tehát az itteni elképzelés szerint engem biztos naponta többször is leszólítanak...

2018. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert ronda vagyok. Volt már rá példa, hogy valamiért leszólítottak utcán/buszon/rendezvényen, de bunkó voltam, szóval nem derült ki, mit akartak. Kinézetemből kiindulva feltételezem, hogy nem ismerkedni...
2018. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Engem egyszer szólított le egy férfi egy buszmegállóban. Szimpi is volt. Meghívott volna egy kólára de nem fogadtam el. Majd bejelöltük egymást facebookon. Beszélgettünk egy ideig de egyetlen szót nem tudott helyesen leírni, plusz közös témánk sem volt, és akkor vallotta be hogy amúgy ő külföldön lakik és 3-4 havonta jön haza 1 hétre. Kb 2 évig irogatott állandóan, nem értette meg hogy nem akarok így vele kapcsolatot, kínomban már nem válaszoltam neki, aztán ő törölt le facebookról.

23N

2018. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondhatom, hogy velem nem szoktak, és én sem megyek így oda senkinek, még a végén zaklatásnak vennék. A múltkor írt ki itt egy srác egy hasonló kérdést, csak arra kihegyezve, hogy a nők mit szólnának, ha valaki odamenne hozzájuk az utcán, boltban, akárhol, és a válaszolók többsége nem igazán díjazta volna.
2018. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. 35F
2018. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert maxon zenét hallgatok, és félig alszom akár napközben is, mikor megyek valahová. De nem is ismerkedni járok ki.
2018. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Lordika ***** válasza:

Nem szoktak, viszont én szoktam, de különösképpen minden lány foglalt :D

26/F

2018. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!