Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek szoktak ismerkedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek szoktak ismerkedni az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan, hányszor és milyen körülmények között?
2018. febr. 24. 20:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Ha azt nem számítjuk ismerkedésnek, mikor utánam kiabálnak a kocsmából, vagy valami retkes csöves vagy igénytelen cgány a szaporodási szándékát közli velem, akkor nem.
2018. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

hé előttem :D



ja szoktak, csövesek..


24f

2018. febr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

"Te vagy álmaim nője. Nem hiszed el? Mindig ilyen lányról álmodtam, mint te vagy, aki tud nemet mondani, én tetszem neked?"


"Rendesnek látszol,most voltam prostinál. Annyira jó volt, ez volt a sokadik alkalom, a lány már ingyen csinálja csak nekem annyira szerelmes belém." Aztán megkérdezte,hogy tetszik-e a popsiszex.

2018. febr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
És mit mondtál,mehet?
2018. febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Külföldön szólítottak le utcán, néztem egy kirakatot és mögöttem megszólított egy férfi hogy mi tetszik a kirakatból? Beszédbe elegyedtünk, haza akart kísérni, nem engedtem mert nem akartam hogy tudja hol lakom. Elkérte a számom, így tudtam lerázni. Másnap írt, aztán pár napra rá taliztunk is.

Másik eset, sétáltam haza és egy férfi próbált beszédbe keveredni velem, mondván hogy vinné a szatyraim. Nem adtam oda, persze hogy bizalmatlan ilyenkor mindenki, de egy darabig jött mellettem és beszélgettünk. Itt sem akartam tudatni hova megyek haza, és nem adtam meg elérhetőséget, de kezembe nyomott egy cetlit az elérhetőségével. Őt nem hívtam fel.

2018. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15. Még annyit hogy jó lenne ha a magyar férfiak is ilyen bátrak lennének, hozzáteszem kell ehhez egy olyan nő is aki nem feltétlenül tolakodást lát ebben.
2018. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
Volt már kétszer hogy rétinégerek odajöttek hogy mennyi az idő? Épségben megúsztam.
2018. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17: Szerinted az ilyen hozzászólásokon még nevet valaki? Inkább szánalmas vagy hogy szétbarmolod más kérdését..
2018. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
18-as ,de hát ők is ismerkedni akartak, teljesen ide illik a válasz,nem értem mi a bajod vele.
2018. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen egyszer volt, hogy amikor elhaladtam egy fiú csapat mellett még jópár éve, akkor elém ugrott az egyik, és nem hagyott tovább menni, mindenképpen meg akart ismerni, mert annyira bejövök neki. Mondtam, hogy van barátom - és ez igaz is volt.


Azóta ilyen direkt leszólításban nem volt részem, de pl. múlt nyáron voltam egy szabadtéri kis fesztiválon, amikor egy pasi egyenesen nekem jött, és a fülembe súgta, hogy "gyönyörű vagy", majd tovább is ment, nem próbálkozott. Meglepett, de jól esett.


Nem is olyan régen, mikor hazafelé mentem munkából (ez most télen volt, szóval nagykabát, sapka, sál) egy férfi, aki mellett elmentem , azt mondja: "Jó nő vagy, maradj ilyen!" Mosolyogtam és megköszöntem.


27N

2018. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!