Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet utcán, buszon, egyáltalán közösségi helyeken ismerkedni, leszólítani lányokat vagy ez már nem igazán jó módszer?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért, szerinted az emberek hol ismerkednek ha nem közösségi helyeken?
2018. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a netet mondták, mint tuti megoldás, de én szeretek először valakit élőben látni, és úgy eldönteni, hogy elsőre tetszik-e. Volt olyan barátnőm még régen, akit ha csak képen látok először, tuti, hogy nem jött volna be, de élőben teljesen megfogott. :)
2018. márc. 10. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, de minek?
2018. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó módszer, de azért boldog boldogtalant ne szólíts le, csak mert tetszik. Ha viszonozza a szemkontaktust, mosolyt, egyéb jelzést ad, akkor abszolút helyénvaló az ismerkedési szándék kinyilvánítása.
2018. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nőként mondom, hogy a buszt, és egyéb tömegközlekedési eszközökön nem ajánlom a leszólítást. Lehet, hogy a kiszemelted szeretne csendben, nyugodtan utazni, ráadásul ha kikosaraz, akkor egy busznyi ember előtt beégsz. Inkább javaslom az utcát, bárokat, könyvtárakat, kávézókat, bulikat. 35/N
2018. márc. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem felejtős, sokan sietnek valahova, és csak leráznának, ha másnem csak reflexből, mint ahogy te is leráznád a szórólaposztókat. A nagy számok törvénye alapján lehet egyszer összejönne, de a módszer nem éri meg a hozzá befektetett időt, na meg a visszautasításoktól csak stresszes lesz az ember.

Én is egyébként gondolkoztam módszereken, és bár most épp a magam dolgaival vagyok elfoglalva, így aktívan nem ismerkedek , de ha egyszer ismerkedni fogok, akkor a szórakozóhely, meg a tinder az amiben látok valamennyi rációt, mert rövid idő alatt lehet rengeteg lánnyal ismerkedni, illetve az első lépést nem is verbálisan kell megtenni.

2018. márc. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: ki jár egyedül kávézóba?
2018. márc. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, két jó tanácsom lenne:

1. Inkább olyan helyen és időpontban ismerkedj ahol emberek tartósan nyugiban vannak. Iskolai, munkahelyi szünetben a kávé mellett, szórakozóhelyen, kora délután a kávézóban, bárban, vagy akár csak egy buszmegállóban több esélyed lesz mint kedd reggel 7:55-kor az utcán vagy buszon, ahol az emberek 90 százaléka késésben van és meg se áll neked


2. Figyeld az emberek testbeszédét. A buszon menj oda ahhoz a lányhoz aki nézelődik, rádmosolyog, ne menj oda ahhoz aki fülhallgatóval a fülében aktívan kerüli a szemkontaktust még az ellenőrrel is. Könyvtárban menj oda ahhoz aki a kávézóban üldögél vagy a polcok közt nézelődik, ne az egyetemistához aki 5 üres kávéspohár mellett olvassa a 800 oldalas könyvet. Ha figyelsz a testbeszédre érezni fogod ki az aki szívesen beszélgetne veled és ki az aki mindenféle interakciótól elzárkózik.

2018. márc. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 11. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!