Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történik olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Mi történik olyan emberek gondolkodásával akik párkapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Baráti körömben mindenki tiszta gyagya... Lényeg hogy 26-27 éves emberekből áll a baráti társaság. Majdnem mindenkinek van kapcsolata. Nekem pedig nincs és nem is volt még... Úgy mutogatnak rám meg beszélnek ki a hátam mögött mintha kb a hátam be lenne kenve sza...al. Amikor találkozok velük tökre megváltozik a hangulata majdnem mindenkinek. valakinek a barátnője pl amikor dumálunk dirket ugy helyezkedik el egy fotelbe vagy ágyon hogy közben lábait néha szétteszi utána összecsukja ezt gyorsan.... miért kell egy párkapcsolatban lévő embernek szingli személyeket piszkálni...?!

2018. nov. 3. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem csak te kepzeled ezt be?
2018. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Baráti" társaság... gratulálok hozzájuk. Ez alapján a csapat hülyéje vagy, de te tudod.
2018. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Furcsának találnak és nem értik, hogy neked miért nincs kapcsolatod. Egyrészről direktbe nem akarnak cseszegetni, de azért a maguk módján jelzik, hogy valami gond van.
2018. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik furcsállják a másságot és nem értik ennyi. Egyébként meg egy kapcsolatnak vannak hátrányai is.
2018. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen párkapcsolatok azok ahol érdrkli őket mások szerelmi élete? Ha olyan huu de szerelmesek lennének dehogy érdekelnék hogy neked nincs e van e kapcsolatod.
2018. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A felek kölcsönösen formálják egymást egy kapcsolatban.
2018. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy kibeszélnek a hátad mögött?

Mert ha igen akkor felejtősek.

Az emberek folyton kinézik azt aki más. Amikor szingli voltam azért oltottak...amikor barátnőm lett kiderült, hogy képtelen vagyok elköteleződni. Most pedig emiatt oltanak, hogy kalandozok mellette (holott ezt megbeszéltem a barátnőmmel). Viszont aki belül rendben van az sosem kritizált engem (max építő jelleggel)

2018. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a baráti köröd állandó negatív érzéseket kelt benned, akkor két dolog lehet az okozója:


1.A baráti köröd valójában nem a baráti köröd, csak hiszed, hogy a barátaid, valójában csak az egójukat akarják emelni azzal, hogy viccet csinálnak belőled


2. Túlreagálsz mindent, és nem veszed észre, hogy csak poénkodnak és be akarnak vonni a hülyülésbe ahelyett, hogy megsértsenek

2018. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!