Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit választanátok inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok inkább a könnyebb életet a mamahotelban van egy nehezebb de boldogabb életet párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Így utólag már a mamahotelt.
2018. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
31%
Egy könnyebb életet választottam szülők és barátnő nélkül. Egyedül egy belvárosi albérletben, ahol azt csinálsz, amit akarsz. Akkor hívsz meg havert/munkatársat, amikor akarsz. Azt invitálsz meg kefélésre, akit csak akarsz. Nincs ki beleugasson az életedbe. A magad ura vagy. Egy kiskirály. Kell ennél több?
2018. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg király életed lehet, itt pocskondiázod embertársaidat állandóan, vajon miért.
2018. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk egyszer láttam tőled egy szívhezszóló választ, jól meg is lepődtem, lehetne többször.
2018. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Könnyebb, egyedül élést albiban. A magam ura vagyok. 😉
2018. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

És mi van akkor, ha a drága mama meghal? Hisz ő se él örökké. Akkor mi lesz?

És mitől könnyebb egy mamahotel? Az, hogy kinyalják a s..ggedet, te meg egy életképtelen szerencsétlenség vagy és a szüleiden élősködsz?

Süllyedj inkább el.


A párkapcsolatot választom.

2018. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Aki mamahotelezik sokaig az altalaban egy olyan not fog ki (ha ferfirol van szo), aki ugyanugy "mamahoteleztetni fogja", azaz klasszikus haziasszony lesz es mindent a ferje ala tol. Forditott eset azert kevesbe valoszinu bar van sok papucs ferj is.

Szoval el se birom kepzelni, hogy mamahotelbol valaki "nehezebb"...parkacsolatba menjen. Ez nekem kicsit hihetetlen.

2018. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Én a másodikat választottam nőként. Azt az örömöt, hogy megosztom az életem egy társsal nem múlja felül semmi. Együtt érünk el kitűzött célokat. Ez nyilván nehezebb, mint ülni a langyos vízben, de mi szeretjük a kihívásokat.
2018. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

Az elsőt fogom választani. Maradok itthon a szüleimmel a közös családi házunkban. Ha elvégzem a fősulit akkor hazaköltözök. A lányoknak nem kellek úgysem, kár is ezen filózni, hogy mi lenne ha...

Legalább így lesz egy nyugodt, de ugyanakkor persze lapos életem még vagy 20 évig, míg meg nem halok.

21/F

2018. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
27%
#3-#4: Mi a problémád velem?
2018. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!