Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit választanátok inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok inkább a könnyebb életet a mamahotelban van egy nehezebb de boldogabb életet párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7%
Na és arra nem gondol a tisztelt kérdésfeltevő, hogy mi van, ha valakinek nincs választása, mert a nők leszarják? Mintha a párkapcsolat választás kérdése lenne és nem leginkább szerencséé. Fogadok, hogy nő vagy.
2018. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Szóval a férfiak azért laknak mamahotelben, mert a nők nem veszik észre őket... én meg azt hittem azért, mert életképtelenek. :D
2018. okt. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Rosszul hitted. Én amúgy nem azt mondom, hogy ok-okozati összefüggés van. Csak azt mondom, hogy nem igaz, amit a kérdés sugall, mert míg a mamahotel választás kérdése, a kapcsolat nem az. Nem úgy működik, hogy én most akkor eldöntöm, hogy mától fogva lesz barátnőm, ez csak a csajoknál megy így. Lehet, hogy éveket is kell várnom, mire akad valaki, akárhogy teperek.
2018. okt. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

Azt nem mondanam mamahotelnek hogy otthon laktam szulokkel. Nem mindenki koltozik el 18 eves kora utan, sot ez egyre ritkabb.

Jol erzem magam ugy hogy felesegemmel kulon lakunk. Bar tavol a csaladomtol es a kezdetek nagyon nehezek.

2018. okt. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"ez csak a csajoknál megy így"


Akkor ezt elmondom a huszonévesen aggszűz, nagyinak kinéző, duci kolléganőnek is, aki izmos hálivúdi pasikról álmodozik.


Persze igaz, ha a szintjén keresne, lehet lenne valakije, de ez a legtöbb pasira is igaz...

2018. okt. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

Kedves #10, azaz "legrosszindulatúbb"!


Talán csak az a problémájuk, hogy szinte minden kérdés alatt valami ocsmány, nőgyalázó megnyilvánulásod van ami kicsit se a kiskirályságodra vall. Tudod, olvastam egyszer az egyik szintén nagyon építő jellegű kommentedben hogy az exeiddel te micsoda úriember voltál de ők szemét módon mindig az expasival mentek kefélni. 😅 Tudod mit? Úgy kell neked. Ezt érdemled. Valszeg már akkor is egy beképzelt, önző senki voltál és az egyedüllét ezt még inkább felerősítette.

2018. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Könnyebb élet "mamahotelban". A párkapcsolat csak veszteséget termel, az égvilágon semmi haszna nincs. Úgy meg főleg, hogy nehezebb élettel is jár. No, thanks, nem vagyok a magam ellensége.

#12, tényleg, aki nem tud most az ingatlanlufi kellős közepén zsebbű' venni egy kecót, az életképtelen...

Te vagy az, Lézerjanika?

2018. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!