Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nem féltek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nem féltek hogy a barátnőtök elhagy titeket egy alfahím Chadért?

Figyelt kérdés

Sok tanulmányt olvastam ami arrólszól hogy a nők igaziból végig egy kigyúrt alfahímre vágyakoznak , még akkor is ha közben egy bétával élnek. És hogy jobban szeretik az alkoholista nőcsábászokat, a jófiúk csak pénzes zsáknak kellennek nekik.

[link]

Nem féltek hogy ha elköltötök egy csomó pénzt barátnőre , de ő közben mégis egy kigyúrt alkoholistáról ábrándozik mellettetek?



2018. nov. 3. 08:36
1 2 3
 11/21 dagadtférfi35 ***** válasza:
6%
Igen,abszolút helytàlló a tanulmàny! A nők egy érdekes faj, megbízhatatlanok!
2018. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
hiába gondolják az incelek, hogy minden nő a kockaállkapcsú benga állatokra utazik, ez nincs így. ráadásul azok a férfiak, akiket úgy mutogatnak, mint félisteneket bennem 0 érdeklődést ébresztenek általában. ezzel szemben egy másikra rámondják, hogy genetikai hulladék, az meg nekem tetszik, de ezt nem hiszik el. ráadásul az ilyen nyavalygó illetők egy csomószor érdekes emberek, de ezt az életben nem hiszik el, mert több energiát fektetnek abba, hogy a chadekről posztolgassanak, mint abba, hogy megismerjenek valakit.
2018. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem is egy kigyúrt alfahímmel, de tény, hogy bármikor leléphet és erre gyakran racionális magyarázatot sem tud mondani. Ezért hülyeség az, hogy "barátnőre költesz". Ne rá költs pénzt, hanem a közös programokra, élményekre, amik akkor is megmaradnak, ha a nő lelépett. Persze nem arról van szó, hogy soha egyetlen ajándékot vagy egy szál virágot se vegyél neki, de nem kell túlzásba vinni (a legtöbb nő nem is várja el). Ha még tanul, akkor majd a szülei szépen megveszik neki azt az új cipőt, ruhát vagy a legújabb almás telefont, ha meg már dolgozik, akkor megoldja saját zsebből. Ha ezek tudtában nem akar veled maradni, akkor még jól is jártál azzal, hogy lelépett, mert valójában nem te kellettél neki, hanem a pénzed.
2018. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
azt mondja TANULMÁNY b assza meg... :'D
2018. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Én azért dobnálak, hogy "alfának" és "bétának" nevezet az embereket/férfiakat :D

Egyébként ez nagy baromság, volt olyan barátom, aki a te kategóriád szerint "alfahím Chad", és képzeld, én hagytam el őt, mert magasról sz.rt a fejemre és magányosabb voltam, mint szingli koromban.

2018. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó gondolom utánna alfaözvegy lettél és csak a hasonló kaliberű férfiakat kerested és a normiekat észre se vetted. [link]
2018. nov. 3. 11:50
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

:DDDD

Előző vagyok, és képzeld, van barátom, akit te "normie"-nak titulálnál, és képzeld, sokkal jobban szeretem, mint az előző parasztot.

2018. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

Ez baromság. Alapvetően más körökben mozogsz, ha piázgatsz, mint amikor normális életet élsz, és más emberekkel találkozol.


Nyilván én is több nőt kúrtam le, amikor heti 3x buliztam, és a csajok is ittak és én is, mint most, hogy hosszútávú párkapcsolatban élek, és egy nővel szerelmeskedek. Viszont azt tudom, hogy az egészséges gondolkozású, normális önértékeléssel rendelkező nők nem arra vágynak, hogy egy alkoholista senki mellett ébredjenek nap, mint nap.

2018. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%

Figyelj már kérdező.. ha gondolod segítek. Van kötetem, csak gyorsan végezz magaddal oké? Barom.


24F

2018. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy megnéztem a cikket, amit belinkeltél a kommentedben kérdező, és tudom, hogy ez neked meglepő lehet, de nem mindenki a "szexpiaci értékeken" agyal, amikor randizik vagy lefekszik valakivel. Egyrészt nem csak szex van a világon (ha az illető kapcsolatot keres), másrészt az, hogy valakivel mennyire jó együtt lenni szexuálisan nem csak attól függ, hogy mennyire vonzó első látásra, harmadrészt pedig mindenkinek más kinézetű emberek jönnek be, szóval az ilyesmit nem lehet objektív módon százalékolni.


(A "szexpiaci érték" kifejezéstől mellesleg mindig röhögnöm kell :D)

2018. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!