Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nem féltek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nem féltek hogy a barátnőtök elhagy titeket egy alfahím Chadért?

Figyelt kérdés

Sok tanulmányt olvastam ami arrólszól hogy a nők igaziból végig egy kigyúrt alfahímre vágyakoznak , még akkor is ha közben egy bétával élnek. És hogy jobban szeretik az alkoholista nőcsábászokat, a jófiúk csak pénzes zsáknak kellennek nekik.

[link]

Nem féltek hogy ha elköltötök egy csomó pénzt barátnőre , de ő közben mégis egy kigyúrt alkoholistáról ábrándozik mellettetek?



2018. nov. 3. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Már megint te? Húzd már le magad a wc-n. Azzal fogsz a legjobbat tenni mindenkinek.


Nem, nem rajong mindenkit Chad-ért, de nulla agysejtű selejt h..lye.

2018. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Pont egy ilyen nogyulolo oldalnak hiszel? Van egy baratnom, annak a csavoja szegeny, es a csaj anyja fizeti nekik mindig a kohos parnapos nyaralasokat. 4 eve vannak egyutt, tervezik az osszekoltozest. Szerintem nem valtana egy alfahimre...
2018. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Minek ezt az oldalt szennyezed az ostobaságaiddal?
2018. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Nőként mondom, hogy ez hatalmas hülyeség. Nem kell mindent elhinni, főleg ha személyes tapasztalatod nincs a témáról. Nem nekünk lesz rosszabb, hanem neked ha ilyen torzan látod a világot.
2018. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
1%
Érdekes, olvasmányos cikk, pár hete olvastam már, habár a konstans alkoholfogyasztásos passzusokkal nem teljesen tudok azonosulni.
2018. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

Ez a tendencia manapság. Amint feltűnik egy ilyen Chad görény, magától küldi neki a meztelen képeit. Persze előbb utóbb mindig kiderül az ilyen.

Nőre egy fillért se szabad költeni. Ne légy balek. Majd élősködik azon aki titokban reszelgeti.

2018. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

KB feléig olvastam el, a PUA-résznél abbahagytam, de a bevezetőben egyértelműen olyanokat ír, amit itt is mindig mondogatunk- ha valaki külön fajként tekint a nőkre, nem mer velük felszabadultan, normálisan kommunikálni, az ne is számítson sok jóra. Nyilván ha alkoholos befolyásoltság alatt felszabadultabban és lazábban kezeled az ellenkező nemet, akkor az az alap énedhez képest vonzóbb, ez az, ami hiányzik igazából a cikk írójából az elején. Nem a részeges kigyúrt alkoholista "Chad" (ez egy tipik incel szó bakker...) a menő, hanem az, aki közvetlenül, nyugodtan, magabiztosan tud a nőkkel beszélni és nem valami földönkívüli lényként kezeli őket. A PUA ebből a szempontból valamennyire hasznos, mert "kicsit" leemeli a női nemet a piedesztálról, és a sok gyakorlásnak hála megtanulsz velük kicsit normálisabban is beszélni, de ebben persze ki is merül az összes előnye.

Viszont ha egy férfi alkoholizmus nélkül is van olyan laza és nyugodt, hogy ne dadogva tudjon csak a nőhöz hozzászólni, akkor igazából azt a részt, ami miatt a kigyúrt alkoholista "Chad" vonzó lenne, már hozza, nincs értelme csak emiatt akkor már lelépni mellőle a "Chad" kedvéért. Értelemszerűen így nem is kell ettől félni. Normális embereknél, legalábbis.

2018. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Bojler van elado.

Es timsot vasarolnek.

2018. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

ma 08:59 Te vagy az én emberem:) Itt van mellettem egy 5 kilós vödör timsó és fél órája vettem észre, hogy a bojlerem megadta magát.

Ja, hogy a kérdést, valami rettegő gyerek tette fel?

2018. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Mennyier' adod battya ?

Felebu mennyit engecc ?

Hajjak el dragan adod igyis

2018. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!