Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire foglalkoztat a barátnőtök előélete?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok,hogy könnyen kapható volt megcsalt már valakit,sok szexpartnere volt összejönnétek vele komoly kapcsolatra?
2018. okt. 11. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben azt hitte, hogy van előéletem, mert sosem jöttem zavarba az intim témáktól, közvetlen vagyok a férfiakkal is. Az jött le neki, hogy sok férfi volt az életemben. Aztán meglepődött, hogy ő a második férfi az életemben.
2018. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
naná
2018. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem fontos, hogy tartással, normális értékrenddel rendelkező legyen a nő, maximum néhány komoly kapcsolattal a háta mögött, mire összejövünk.
2018. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Foglalkoztat. Komolyan lenyomozom mindig azokat a csajokat, akiket kapcsolatra felvállalok. Az nem zavar ha volt akár pár tucat normális pasasa is, de az igen, ha volt köztük bűnöző, néger, cigány/indiai, vagy szponzorálták. A barátnőknél kezdem a leinfózást, mindent elpofáznak. (A pszichologiája az, hogy azt kell velük éreztetni, figyelve, hogy ne legyen belőle sértés, hogy csajom hozzájuk méreten különleges értékes személyiségnek is érzem.)
2018. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Foglalkoztat. A megcsalás azonnali kizáró ok, a sok szexpartner szintén rontja az esélyeit
2018. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

a férjemnek is éppen elég tarka a múltja - ennyit tudok. na, ennyit sejt ő is az enyémről.


mifelének ez nem téma. illetve nem ez a téma.

2018. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérnék tőle egy AIDS tesztet.
2018. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Amíg nagyságrendileg hasonlóak vagyunk, addig a részleteket nem tartom fontosnak.
2018. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Hasonlóan gondolom, mint nyolcas továbbá olyan szempontból érdekel, hogy hatással van-e a miénkre, ha egyáltalán hatással van.

32/f

2018. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem szoktam előásni csontvázakat amiket évekkel ezelőtt tisztességgel eltemettek.
2018. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!