Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek eggyes nők?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják hogy keressek a saját kategóriámban. Megpróbálják rám erőltetni hogy érjem be ilyen rondább, csóró csajokkal. Nem piszok felszínes ez? Hogy ha nem vagyok 190 magas kigyúrt vállalkozó, aki a Mercedes sluszkulcsot pörgeti, akkor ne is álmodozzak fullos nőkről hanem érjem be a csúnya selejttel?

Pedig én tényleg értékes vagyok még ha ez nem is divatos manapság. Nem csaltam meg senkit, és sose mondanék rosszat egy nőre se. Mindig tisztelettel beszélek velük, amit meg kéne becsülni, ehelyett azt kapom hogy keressek "a kategóriámban" mintha alsóbbrendű lennék.



2018. nov. 1. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%

A nő olyan mint a parkoló.

A normálisak már foglaltak, a többi meg nyomorég vagy fizetős!

2018. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha ronda es csoro vagy akkor mi jogon almodozol valami instagram modell csajrol?lol
2018. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha te is ronda és csóró vagy, akkor igen, érd be rondább és csóró csajokkal.
2018. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

És a fullos nő miért érje be a selejttel?


És tanuljátok már meg leírni, egy/egyes egy gy-vel. Annyira kiábrándító, ezt még a harmadikos gyerekek is tudják...

2018. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

"érjem be a csúnya selejttel"

"és sose mondanék rosszat egy nőre se. Mindig tisztelettel beszélek velük"

Aha.

2018. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Selejt a selejthez.
2018. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
🤣🤣
2018. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Most ugyanezt megkérdezhetné egy csúnyácska lány is. Ő is érje be egy ronda férfival? Miért lenne veled egy szép csinos lány, ha nem vonzodik hozzád? Ja, persze, értékes vagy. Ez miben nyílvánul meg? Egyszerű megoldás a problémádra: Mivel azoknál a nőknél akik tetszenének neked semmi esélyed, a csúnyábakkal meg nem éred be, hagyj fel a társkereséssel egy időre, vagy végleg, ezt majd eldöntöt. Én is ezt tettem, egy jó ideje egyedül vagyok. Akik tetszettek, azok vagy visszautasítottak, vagy még a kezdeményezés előtt kiderült, hogy van már párjuk. Olyan nővel meg nem tudnék együtt lenni, akit nem találok vonzónak. Hanyagolom ezt a témát, találok más elfoglaltságot. Meg van a maga előnye is az egyedüllétnek, pl. ha netalán fél órával később érek haza, mint a megszokott, akkor senki nem áll nekem azzal, hogy kivel hol henteregtem. Ha úgy tartja kedvem és nem dogozok hétvégén, akkor anélkül leihatom magam, hgy valaki egy rossz szót is szólna érte, bár ez nem jellemző rám, hogy hülyére igyam magam. Hátránya, hogy egyedül vagyok, a munka mellett egyedül viszem a háztartást.
2018. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb te vagy a felszines. Ha te ronda, csoro pasikent fullos not akarsz, akkor vajon milyen logika alapjan nevezed felszinesnek azt, aki nem jobbat keres, de joval a "szintje" ala sem megy.



Ja, hogy tisztettel beszelsz embertarssiddal, az nem megbecsulendo, hanem alap.

2018. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
2018. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!