Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek a nők, hogy azért visszautasított mert csak 10 cm magasabb mint én?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Senkinek nem kell kertitörpe ! Ne siránkozz ! Nőjjél már fel ! :D
2018. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
A nőknek fontos a külvilág véleménye a párosukról, hogy mutatnak együtt. És nem akarnak ilyeneket visszahallani, hogy "miért jöttél össze alacsonyabb pasival, tök bénán néztek ki együtt" és hasonlók. Náluk az ilyesmi felér a világvégével.
2018. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nektek fontos a külvilág, itt leírjátok csomószor, hogy kövér nőt lehet dugni, de csak ha a haverok nem tudnak róla, meg hordjon ribiruhákat, hogy irigykedjenek.


Nekem sem tetszene, ha 10 centivel magasabb lennék a pasinál, mert akkor Peter Dinklage lenne.


És ne mondja itt senki, hogy nekik nem számít a külső, vagy ha a lány 10 kilóval nehezebb lenne nála.

2018. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

#3

Peter Dinklage nekem pont nagyon tetszik, de szóba sem állna velem, minden csak viszonyítás kérdése.

2018. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudhatod, hogy csak emiatt adott kosarat?
2018. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Mert egyrészt kellemetlen a külvilág felől. Másrészt lehet neki se jó érzés(Jobb érzés, ha a párod magasabb, erősebb). ..Ám ha valami igazán erős lenne köztetek, mindezt felülírná, de valószínűleg itt nincs olyan.

Keress alacsonyabb hölgyeket.

2018. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 nagyon nem igaz. Én úgy elfogadom azt kit szeretek ahogy van. Nem kell olyan cuccokat hordania amir nem akar. A külvilág meg hogy mit gondolom róla vagy rólam, azt letojom. Ha meg a haveroknak van egy rossz szavuk is rá, akkor megbeszélem velük. Ha nem értenek belőle, akkor meg tőlem búcsúzhatnak, mert nem igazi barátok... Lehet vannak ilyen férfiak, de sokan nem ilyenek. Ahogy nem minden nő olyan... Hogy miért vettem támadásnak? Mert rám is vonatkozott...
2018. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert az emberek többsége, a férfiak és nők is egyaránt felszínesek. Te is, én is és az itt hozzászólók többsége is - különbség csak a mértékben van.

A legtöbb embernek a nemétől függetlenül nagyon is fontos, hogy mit gondolnak a párjukról, így a nők nem akarnak maguknál alacsonyabb férfit vagy a férfiak maguknál testesebb nőt, stb.

Nagyon-nagyon kevés ember képes ezeken felülemelkedni, de ha kinyitod a szemedet, akkor láthatsz ilyen ritka párokat is, vannak akiknek más, mélyebb tartalmú szempontok fontosak - de persze, azoknak is meg kell tudnod felelned.


Ilyenekről nincs értelme a másikat győzködni, hogy nem számít a magasság, súly, iskolázottság, egzisztencia, stb, mert ez mindenkinek a saját kizárólagos magánügye és ha neki számít, akkor kevés kivételtől eltekintve úgysem tudod megváltoztatni a véleményét. Neked is megvannak a preferenciáid, igényeid, amikről téged sem tudna lebeszélni egy olyan nő, aki nem felel meg nekik.


Fogadd el, hogy a többségnek ez a legfontosabb szempontok egyike, tartsd tiszteletben a véleményüket, aztán lépj tovább és keress olyan nőt akinek nem ez számít, vannak ha sokkal kevesebben is.

2018. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem csak te érzed magad vacakul, a magasságkülönbség már 6 másik személynek is gondot okozott... Hogy éreztétek magatokat, amikor Hófehérke a királyfit választotta?
2018. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felszínesek, csak rossz az önbozalmuknak, hogy magasabbak, mint a pasi. Én így nem érezném magam olyan nőiesnek.
2018. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!