Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasított többször az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított többször az a lány, akinek elvileg bejövök. Ő tagad ezerrel. A barátnője meg elárulta, h valójában odáig van értem. Miért csinálja ezt? 25f

Figyelt kérdés
Hiába kedveskedek, hiába próbálkozok, hiába hízelgek, mindíg lepattint. Már nem tudok mit kitalálni, az őrületbe kerget.. Miért csinálja ezt? Mit akar? Miért nem tudunk egymáséi lenni?
2018. jún. 28. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ugy tunik, SEMMIT nem akar, a baratno pedig csak kavar.
2018. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha biztos a forrás, akkor a csaj egy kislány. Nem érdemes vele foglalkozni.

De az is lehet, hogy a bnője hülyít téged. Vagy mindketten..


Tök mindegy. Felejtős!

2018. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
54%
Az már rég rossz, hogy volt alkalma egynél többször visszautasítani. Ne legyél needy, van még valagnyi másik nő a világon, ne tapadj rá egyre, mint a rágógumi a cipőtalpra!
2018. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációban vagyok kolléganővel. Pirulva néz, ha hozzám szól, akkor mindig nagyon ellágyul a hangja, ha összefutunk és csak ketten vagyunk, akkor megérint vagy megsimogat finoman, hazamenetelkor ha beköszön mindig a szemembe néz.

Ha viszont lehívom, akkor nem ér, majd 10 perc múlva amikor jövök vissza másokkal megy ki. Pedig félénk vagyok és nehéz volt kezdeményeznem.

Lehet szórakozik velem és velük röhögnek rajtam.

Lehet veled is szórakoznak és a barátnőjével szakadnak a röhögéstől.

Lehet, hogy a barátnője össze akar hozni titeket.

De az is lehet, hogy nagyon félénk és zavarban van. Jól nem jöhetsz ki belőle.

2018. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Hasonló szituációban vagyok kolléganővel. Pirulva néz, ha hozzám szól, akkor mindig nagyon ellágyul a hangja, ha összefutunk és csak ketten vagyunk, akkor megérint vagy megsimogat finoman, hazamenetelkor ha beköszön mindig a szemembe néz"


Nem akarlak elkeseríteni, de lehet esély rá, hogy ezeket csak beképzeled magadnak, illetve félreértelmezed a baráti közeledését..

2018. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 peca1000 ***** válasza:

Az első elutasítás után nem kellett volna foglalkoznod vele.


Csak hülyít,.hagyd ott, a barátnőjét meg oltsd le, hogy ne hazudozzon neked.

2018. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%

#4: "Lehet szórakozik velem és velük röhögnek rajtam."

Nőktől kitelik. Ne hibáztasd magad, mert ilyet feltételezel róluk. Nem alaptalan. Én már azt is elképzeltem, hogy amikor kettesben vagytok, szopat a csaj, majd első dolga futni a kollégákhoz elújságolni nekik, milyen kis hülye naiv kisgyerek vagy, s azzal a lendülettel kis is röhögnek. Munkahelyi afférokba nehogy belemenj. Te fogod húzni a rövidebbet.

2018. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Apám, már a szemébe sem szabad férfinak nézni, ha elköszönök, ezentúl majd bámulom a plafont, ha beszélek hozzá, hogy ne kezdje el az esküvőt tervezgetni.
2018. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 nekem is megfordult a fejemben, éppen ezért egy ideig nem is léptem semmit, hannem azt figyeltem, hogy a többi férfival hogyan viselkedik.

Másokat nem érint meg a nyakán, karján, nem lágyul el a hangja, nem szemez velük elpirulva, nem fogha meg a kezüket, stb - ez arra engedett következtetni, hogy nekem szóltak.


Esély persze lehet rá, de azért észre veszed, ha valakinek tetszel, máshogy viselkedik veled. Pl még nem beszélgettetek, de amikor elmegy mögötted, akkor a végig simítja a nyakad lassan.


Vagy lehet, hogy inkább valamilyen anyai ösztön vagy komplexusa miatt finomabb velem?


#8 tégy úgy, ha mindenképpen ki szeretnéd forgatni amit írtam kiragadva valamit a kontextusából. A köszöbéskor az tűnt fel, hogy amikor bejön, mindig az én szemembe néz, noha többen is vagyunk bent. Ha pedig csak egyedül vagyok bent, akkor meg finonabb a hangja.

2018. jún. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AchromaticSmarties ***** válasza:

Látom le lettem pontozva. Akkor fordítsuk meg:


Tök jó, hogy többször is rányomultál, így legalább egy önállóan is boldogulni képes férfi benyomását kelted. Amúgy ő az egyetlen nő a világon, mindenképp meg kell szerezned, legyél ott mindig orral a segglyukában, az a tuti!

2018. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!