Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek eggyes nők?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják hogy keressek a saját kategóriámban. Megpróbálják rám erőltetni hogy érjem be ilyen rondább, csóró csajokkal. Nem piszok felszínes ez? Hogy ha nem vagyok 190 magas kigyúrt vállalkozó, aki a Mercedes sluszkulcsot pörgeti, akkor ne is álmodozzak fullos nőkről hanem érjem be a csúnya selejttel?

Pedig én tényleg értékes vagyok még ha ez nem is divatos manapság. Nem csaltam meg senkit, és sose mondanék rosszat egy nőre se. Mindig tisztelettel beszélek velük, amit meg kéne becsülni, ehelyett azt kapom hogy keressek "a kategóriámban" mintha alsóbbrendű lennék.



2018. nov. 1. 18:02
1 2 3
 11/21 he84 ***** válasza:
100%
Na persze, még hogy tisztelettel beszélsz velünk nőkkel,... Dehogy tedzed ezt, hanem ellent mondtál magadnak, hisz hogyha valaki nem szép, nem modell alkat, akkor más egy csúnya selejt. Ez aztán igazán kedves és tiszteletteljes,... Inkább egy szánalmas önellentmondó hazugság. Ez nem felszínesség, ha a szép nők megmondják neked őszintén, hogy nem akarnak veled kezdeni, vagy ha nem vagy az esetük. Inkább értékelhetnéd, hogy megmondják ezt és nem vernek át megtévesztve és azt eljátsszva, hogy okés vagy nekik, vagy hogy bejössz nekik. Na meg nem csak ez a 2 véglet van, hogy csúnya és szép, hanem ött az átlag körüli és az átlagos is átmenetként. Meg ez a selejtnek nevezés is undorító, sértő, lealacsonyító. Lehet hogy egyes beképzelt nőknél te is selejt vagy, ugye hogy rossz? Erre még te is így vélekedsz, hát szégyen,... Aki csúnya, vagy átlag körüli az igenis válasszon a hozzá hasonlóak közül! Na meg ez a duma, hogy te értékes vagy és jó, hát nem igazán látszik (talán van benned, de akkor jól elrejted és nem ebben van), inkább lekezelő vagy, beképzelt és felszínes. Egy átlag körüli, csúnya nő is lehet értékes, nem minden a külső! Pont te is egy jó példa vagy erre. Lehetsz akármilyen csúnya, vagy helyes, ha a viselkedésed, a hozzáállásod dolgokhoz nem megfelelő. A csúnya és átlag körüli nők szintén nem alsóbbrendűek, nem rosszabbak, akkor miért ne lennél egy ilyen nővel?
2018. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja mert ez nem felszínes hogy te fullos nőt akarsz? Idióta..
2018. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Látom csak a flame megy ezerrel! Leírtam h vannak belső értékeim ezért cserébe a szexpiacon járna nekem egy szép nő. De a belső értékeket semmibe veszik a Stacyk mert csak Chadeket akarnak, alfahímeket. Akkor ki is a felszínes??!
2018. nov. 2. 08:08
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a felszines.
2018. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értékeid vannak? Selejtnek nevezed a neked nem tetsző nőket, aztán meg azt állítod, hogy nem mondasz rosszat egy nőre sem, szerinted ha valakit selejtnek neveznek, az nem rossz, nem bántó, nem sértő? Kicsit ellentmondásban vagy magaddal, nem gondolod?

De lehet, hogy csak provokálni akarod itt a népet, még tart az őszi szünet, hajrá. Inkább gyújts egy gyertyát az elhunyt szeretteidért, úgyis halottak napja van.

2018. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szanalmas vagy haver..🤣🤣
2018. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sorold már azokat a hű de szuper belső értékeket, ami miatt a "szexpiacon" jár neked egy szép nő. Már magában ez a kifejezés is, hogy szexpiac, nem épen arról tanúskodik, hogy nagyon jó belső értékeid lennének, tárgyként beszélsz a nőkről. Na, de elég a rizsából, halljuk az ultra-mega belső tulajdonságokat!
2018. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha te csóró és ronda vagy akkor te is selejt vagy ! Keress a saját kategóriádban te szerencsétlen !
2018. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%
Én olyan rohadt felszínes vagyok, hogy alapból kiesik az, aki leírja azt, hogy "eggyes".
2018. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Eggyes...De finom ez a süti! Meggyes?
2018. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!