Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek eggyes nők?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják hogy keressek a saját kategóriámban. Megpróbálják rám erőltetni hogy érjem be ilyen rondább, csóró csajokkal. Nem piszok felszínes ez? Hogy ha nem vagyok 190 magas kigyúrt vállalkozó, aki a Mercedes sluszkulcsot pörgeti, akkor ne is álmodozzak fullos nőkről hanem érjem be a csúnya selejttel?

Pedig én tényleg értékes vagyok még ha ez nem is divatos manapság. Nem csaltam meg senkit, és sose mondanék rosszat egy nőre se. Mindig tisztelettel beszélek velük, amit meg kéne becsülni, ehelyett azt kapom hogy keressek "a kategóriámban" mintha alsóbbrendű lennék.



2018. nov. 1. 18:02
1 2 3
 21/21 he84 ***** válasza:
Nem a szépségtől függ, hogy kinek milyen belső értékei vannak kérdező, ezt pont te tudhatnád a legjobban, mert itt büszkélkedsz vele, ami neked az eddigiek alapján alig van. Neked csak a nő design-ja számít, mint egy dekoratív tárgy, akivel szexelni és villogni lehet beképzelt módon, semmi más, mely eléggé szánalmas,... Nem vagyunk mi tárgyak! Olvadd vissza figyelmesebben, amit feljebb írtam neked és értsd meg ésszerűen, meg 1-2 kérdést is írtam!
2018. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!