Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vonatkoztattok el attól, hogy a barátnőtöket megdugta a haverotok is? Vagy hogy a barátotokat lepippantotta a barátnőtök régen?

Figyelt kérdés

Egy hálózatkutató tudós ábrázolta, hogy egy gimnáziumban kivel közösültek korábban a diákok:

[link]

Ha két diák között volt szexuális kapcsolat, akkor össze vannak kötve (egyértelműen a kék fiú, rózsaszín lány).

A különálló hálózatok fölé odaírták, hogy hány ilyen példa van. Sima egy fiúnak egy lánnyal volt csak szex felállás 63 esetben történt (jobb alul), viszont a bal felső hálózat megdöbbentő.

sok lány 5 fiúval is dugott, fiúnál 7 volt a legtöbb, amit találtam.

Én egyetemen és munkahelyemen is ezt tapasztaltam, hogy ez már tök általános, hogy mindenki dug mindenkivel, sok baráti társaságban volt már több embernek is köze egymáshoz. Ti hogy tudjátok magatokat ezen túltenni, hogy barátnőtökkel meg a haverjaitokkal beültök valahova, és a szemben ülő pasik közül lehet, hogy 2 farkán is fulladozott egyszer egy házibulin? Vagy hogy a barátnőtök a munkahelyeteken tavaly még a főnökkel kavart előléptetés reményében? Ez a 21. század, meg kell tanulni ezzel együtt élni?



2018. okt. 25. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nálam ismerősi, baráti, munkahelyi kapcsolat alapból kilőve.
2018. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 peca1000 ***** válasza:
17%

Ha haveri körben húzta meg valaki korábban a nőmet, akkor lyuksógorok vagyunk.


Nem kell ezen agyalni, attól se jobb se rosszabb nem lesz senki.

2018. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem igazán izgat mások magánélete. Amikor egy házi mobilos szexvideo kiszívárgot, akkor mindenki azon csámcsogott, én szándékosan kerültem az ügyet. Nem álltam be nézelődni.

Számomra a körülöttem élő kollégák, iskolatársak, csoporttársak olyanok mintha csak családtagok lennének. Nem bírnék ebbe belefolyni, mert megalázónak érzem a dolgot.

2018. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Hogy tudom magam kilőni az űrbe? Esetleg van valami űrpogram? Undorodom már az egész ténytől, már minden erről szól és az én életembe is, volt egy exem fél éve mentünk szét és ő mesélte ,hogy egy sima síkiránduláson is az osztálytárs lányok az osztálytárs fiukkal keféltek és ugyan ez volt az osztálykiránduláson is, az én osztályaimba èletembe ez tabu volt nem is bírt volna egy haverom se a másik lány szemébe nézni az iskolába úgy,hogy kefélgetnek részegen a bulikba,kirándulásokon...
2018. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1+1
2018. okt. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nekem nem ösztölényekből áll a társaságom és tényleg barátok vagyunk, nem kúrócimborák.

Már a barátság fogalma is lassan elk*rvul, hála az ilyeneknek.

2018. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Nálunk egyszer fordult elő ilyen, a férjem haverjával járogattam még sok éve egy darabig.

Mivel felnőtt emberek vagyunk, senkinek nem okozott lelki törést ez. A párom se volt szűz, mikor összejöttünk, ő is volt már más nővel.

Akit ez zavar, az fogadjon szüzességet a házasságig, és keressen mást, aki szintén megfogadta ezt. Érett embert szerintem nem szabadna, hogy ez zavarjon.

Egyébként nem értem, abból, hogy valakinek volt a múltjában már más partner, miért következne, hogy házibulikban fulladozzon egyszerre több pasi farkán? :D


Hova jártál amúgy egyetemre? Én 2 különböző karra is jártam (egy humán és egy reál szakra), és abszolút nem tapasztaltam ezt a "mindenki mindenkivel" dolgot.

2018. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

7-es válaszoló vagyok

Pontosan mi a nem hasznos abban, amit írtam? Valamelyik lepontozó ki is fejtené esetleg? Vagy csak dedózunk, és nyomkodjuk a mínuszt indok nélkül? :)

2018. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt nem a szüzességről van szó, hanem egy társaságon belüli össze-vissza kúrogatásról. Ezt szerintem mindenki megértette 70 iq felett.
2018. okt. 26. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Akkor azt kellett volna kérdezned.

"a barátnőtöket megdugta a haverotok is" - ebbe teljesen belefér az is, ha két ember normális monogám kapcsolatban volt,majd utána szakítottak, és egyikük összejött mással.

Legközelebb akkor talán írd ki úgy a kérdésed, hogy:

"Ti hogy vonatkoztattok el attól, hogy a barátnőtöket megdugta minden ismerőse kb? Vagy hogy több random embert is lepippantott a barátnőtök régen?"

Ne mást hibáztass, ha te nem tudsz egyértelműen fogalmazni. :)

2018. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!