Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találom a helyem. Régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom a helyem. Régen minden stimmelt a magánéletemben, most meg semmi. Szerintetek innentől már csak a szerencsén múlik, hogy mikor leszek végre újra boldog?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, csak olyan gáz a "szerelmi életem". Pedig régen nem volt ilyen. Mikor késői tinikorban elkezdtek érdekelni a fiúk, lett barátom. 1,5 év után, gimi végén, közös döntésből vége lett. Rá következő szeptemberben már meg is ismertem a következő kapcsolatomat. 4 évig tartott, karácsonykor lett vége. [Tiszta klisé, mert mondják, hogy a kritikus 4. év, amit sok kapcsolat nem él túl; plusz a legtöbb szakítás karácsony környékén (esetleg újévkor) van. Mi pedig erősítettük a statisztikát.]

Szóval ez volt az a pont, amikor a korábban mindig sínen lévő szerelmi életem kisiklott. Azóta nem tálalom a helyem. Bár vitathatatlanul vannak előnyei a szingli életnek, én valahogy nem vagyok vele kibékülve, nem arra vágyok. Emiatt tehát ismerkedek, de sajnos nem leszek szerelmes. Úgy érzem, hogy a "jók" már mind "foglaltak", ami marad, az vagy selejtes, vagy rendben van a srác, de valahogy mégsem az igazi, pl. kicsit túl sokat humorizál, vagy kicsit túl határozott, mondhatni despota, esetleg nem vonzó a megjelenése. Az a néhány srác meg, aki a célkorosztályomban szingli, illetve teljesen rendben is van, az meg ritka mint a fehér holló, emiatt pedig aligha fog bármelyik is éppen engem választani. Nem akar kapcsolatot, vagy pedig válogatós.

Szóval nem találom a helyem. Írtam is, nem leszek szerelmes. De az igazság az, hogy azokba nem leszek szerelmes, akikkel lehetőségem van ismerkedni. Mert pár hónapja viszont megismertem valakit, bele viszont beleszerettem. De ő meg esélytelen, elérhetetlen, van barátnője. Persze hogy van neki, hogy ne lenne. Kellemetlen nekem most az egész, hogy a sok kudarc után egy foglalt felé lesz érzelmem. Sokáig nem is említettem neki. Végül egyszer hagytam neki egy üzenetet, hogy beléd szerettem. Annyit írt vissza, ez valami vicc? Ennyi, nem válaszoltam rá semmit, legközelebb már másról beszéltünk. Minek feszegetném.


2018. aug. 22. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. én is így vagyok.. a foglalt kivette az összes maradék érzelmemet is ami maradt,úgyhogy elég ködös a jövő.Semmilyen :) Pedig régen nekem is voltak kapcsolataim úgy,hogy vége lett az egyiknek,kis idő múlva jött az újabb nagy érzelem...
2018. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel biztosan rátalálsz arra a szerencsére akit te kiszemelsz magadnak. Sok sikert kedves kérdező és ne add fel:)
2018. aug. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a "selejtes"?

Nem akarok kötekedni sem értetlenkedni..valóban érdekelne..

2018. aug. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Tiszta klisé, mert mondják, hogy a kritikus 4. év, amit sok kapcsolat nem él túl; plusz a legtöbb szakítás karácsony környékén (esetleg újévkor) van. Mi pedig erősítettük a statisztikát."


Úgy tudtam, hogy ez a 7. év.

2018. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3# Arra mondom, hogy selejtes, akiről szinte azonnal tudom, hogy teljesen elképzelhetetlen, hogy barmiféle gyengéd érzelmem legyen felé. Pl. önpusztító, vagy épp lenézi a nőket, csak azt nem tudom, akkor miért akar kapcsolatot, hogy elnyomja? Vagy a külseje olyan, hogy nincs az a belső, ami kompenzálni tudná.
2018. aug. 22. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!