Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye, hogy szerencsén múlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy szerencsén múlik a szerelem?

Figyelt kérdés
Csak mert én akkor ebben baromi szerencsétlen vagyok. Jól nézek ki, elégedett vagyok magammal, anyagilag jó a helyzetem, megvan szinte mindenem, kivéve egy barátnőt. Azt látom, hogy körülöttem a sok csúnya, hájas , kopaszodó, és lepukkant csóró fiúnak van tök csinos csaja. Én eddig 3x voltam belezúgva csajba, mind3nak volt már barátja, ráadásul mind3nak ilyen selejtes kinézetű fiúja volt. Nem is értem, h ezen az oldalon mit panaszkodnak egyesek, h a nőknek csak a külső meg a pénz számít, mert én rohadtul nem ezt látom magam körül....Vagyis hát nemtom, más is van hasonló helyzetben, vagy csak én vagyok ennyire peches?

2015. okt. 1. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Több lánynál próbálkozz.Igen,szerencse is kell hozzá.
2015. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább önértékelési gondjaid vannak, mint balszerencséd.


Bár tény, hogy némi szerencse sem árt

2015. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek önértékelési gondjaim, elégedett vagyok magammal.
2015. okt. 1. 12:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Elégedett vagy magaddal, azon az áron, hogy másokat selejtesnek titulálsz... Tudod, az egészséges önértékelésű embereknek erre nincs szüksége... az, hogy másokat degradálása árán tudod csak fenntartani az önértékelésed, talmi önbecsülésre, nárcisztikus vonásokra vall.

És nagyon rossz ám olyan ember közelében lenni, aki másokat leminősít! Valószínűleg a személyiségeddel taszítod a nőket.

2015. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja tényeg,szerintem is a személyiséged lehet a gond.Azoknak a lepukkant pasiknak lehet szebb a lelkiviláguk,mint a tiéd.
2015. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát persze, szóval egy szemétláda vagyok.


23 a korom amúgy.

2015. okt. 1. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Kitalálom hogy "nemrég" gyorsultak fel körülötted a dolgok! Mikor volt az uccsó kapcsod?
2015. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Soha nem volt komoly párkapcsolatom.
2015. okt. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!