Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a sógoromba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a sógoromba. Mit tegyek? Párommal nem vagyok házas!

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha bírod toljad
2015. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálod túltenni magad rajta,vagy vállalod a cirkuszt és a bűntudatot,ami ezzel jár.
2015. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen történetet,semmi jó nem sült ki belőle.

Ez a családon belüli kavarás, hát...inkább ne erőltesd.

Lehetőleg zárd ki az embert az életedből, ne beszélj vele, ne találkozz vele, ne keresd.

Mást nem tudok mondani.

2015. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
At nehéz lesz. Nem birom kerülni őt..
2015. szept. 30. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsál előszöris a pároddal, ne csapd be őt, ne áltasd, ne hitegesd; utána hajts rá a "sógorra". Ha vele akarsz lenni, egy próbát megér. Habár lehet, hogy azt mondja, hogy bocs, de testvériességből nem, de akkor is, ki tudja, egy próbát megér. Mert ugye az mindenképpen látszik, hogy te nem akarsz a pároddal lenni -mostanival. - Legalábbis nem vele akarsz. Meg kb akkor nem is vele képzeled a jövőt, ha jól sejtem. Mondd már meg neki, tiszteld őt annyira, hogy ezt a kapcsolatot már nem szeretnéd folytatni. - Szerintem legalábbis.
2015. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés jutott eszembe a tiédet olvasva:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..

2015. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, elmulik:-)


A ferjemnek ikertestvere van, egyepeteju ikrek fotokon ha ugyanolyan ruha van rajtuk keptelenseg oket megkulonboztetni:-)Ennelfogva a kezdetektol bejott nekem a sogorom en pedig neki, tul vagyunk ezen a huuuuuu de kivanlak, bejossz akarmi szakaszon, mert elfogdtam es megtanultam h ez az ember akarhogy is nez ki, akarmennyire is jo pasi, csaladtag ebbol kifolyolag pedig tabu.


Igy 6 ev elteletevel meg mondig jo pasinak tartom de mar nem fekudnek le vele,de o a mai napig odavan ertem.


Szoval ne csinalj semmit, el fog mulni:-)

2015. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy el mullik! Mert nagyon bejön, kívánom őt és ez már jb.3hónaoja így van. Pont mióta a párommal együt vagyok. Úgy érzem nagy hibba volt összejönni vele...
2015. okt. 2. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!