Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit szólna apám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna apám, ha megtudná, hogy beleszerettem egy zsidó férfiba?

Figyelt kérdés
Apám tele van előítéletekkel, mindennel kapcsolatban. Folyton rasszista megjegyzéseket tesz, amit én nagyon nem kedvelek, de mit tudok tenni, ha ilyen a természete... Én sokkal toleránsabb vagyok, bár szerintem ez elmondható rajta kívül szinte mindenkiről. Rettegek a reakciójától, mert nagyon megkedveltem ezt a férfit. Mit tegyek ebben a helyzetben? (rasszista megjegyzéseket nem kérek, köszönöm)
2015. szept. 10. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Semmit örülne neki:) Mert egyetlen zsidó származású ember elég ahhoz hogy a családod rendbe jöjjön:)
2015. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Apád csak addig lesz előítéletes míg a zsidó srác elő nem villant pár gyémántot a zsebéből.
2015. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem tetszene neki, de ha nagyon szereted és egy rendes fiú, ne mondj le róla. Neki meg kell tanulnia tolerálni.
2015. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerős, és ne várj csodát, hogy megváltozik édesapád véleménye. Biztos, hogy nem örülne neki, de normális esetben örülni fog a boldogságodnak és kénytelen lesz megszokni, elfogadni a döntésedet. Felnőtt ember vagy, magadnak és nem neki választasz párt, te dolgod.
2015. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
shalom!!
2015. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nagy jövőtök úgyse lesz, mert zsidó csak zsidóval házasodhat. (Ennyit arról, hogy ki a rasszista.)
2015. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az,hogy valaki a származása szerint zsidó, nem jelenti azt hogy vallásos is, az sem baj ha nem zsidó az apja, nagyapja, csak az anyja legyen az.

A másik, hogy mára már a zsidó vallás is felhígult, ugyanúgy vannak akik nem tartják a vallást mereven vagy a reform zsidók és ők nem veszik ezt komolyan.

Amúgy ha betérsz akkor keményebb vallási közösségbe is befogadnak.

Amúgy ez nem rasszizmus, nem a többi faj gyűlölete miatt van így, hanem mert a zsidó sorsot más rassznak nem kell viselnie. Kíváncsi vagyok, a holocaust idején hányan szerettek volna zsidónak állni és hányan sértődtek meg, hogy a válsz esetleg egy nem volt.

2015. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az en apukam detto ugyanez es ennek ellenere vmiert mindig zsido pasijaim voltak, megszokta, de mindig ott volt h ja a "biosi" meg a "tipikus zsido gyetek", "na ez a tipikus zsido mentalitas" , "fajtaja alapjan sztem askenazi zsido"....es ezeket hallgattam folyamatosan, de alapvetoen mindig elfogadta oket:-))))
2015. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt a ki kivel házasodhat dolgot...

Úristen.2015-öt írunk.Rengeteg vegyes házasság van manapság,ráadásul itt csak szimplán szerelmes a lány.

Nem házasságról kérdezett téged...

Nekem is volt ilyen származású barátnőm és semmi gond nem volt.Nagyon jól megvoltunk.


Én azt tanácsolom,hogy ha tényleg szereted,akkor nyugodtan jöjj össze vele és vállald is fel.

2015. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg cigányba szerettem bele. Amivel a szüleimnek legkisebb bajuk se lett volna, más probléma akadt a fiatalemberrel.


Ha a srác rendes, és édesapád megismeri, akkor valószínűleg nem lesz baj. Mindenki csak addig antiszemét, amíg meg nem ismer közelebbről egy zsidót. Akkor kiderül, hogy pont ugyanolyan emberek, mint te vagy én. (Mondjuk az fontos, hogy ortodox zsidó? Mert az tényleg necc. Ott vannak kemény szabályok.)

2015. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!