Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Apám nagyapja zsidó volt...

Apám nagyapja zsidó volt akkor még én is zsidónak számítok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a zsidóknál az anyai ág számit, csak az lehet zsidó, akinek az anyja az.
2011. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A zsidó hagyományok szerint nem, és genetikailag sem, mert elenyésző benned a zsidó százalék (XD), ne is reménykedj, nem vagy e csodálatos nép tagja, irigykedj hát. XD
2011. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező polgártársam hát bizony nincs szerencséd! Úgy van ahogyan az első válaszoló írta.


Szóval hozzám hasonlóan te is "csak" egy gój vagy, akivel ők (azt hiszik) mindent megtehetnek.

Ezt dobta a gép, de már recsegnek a fogaskerekek :D

2011. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bumbi02 ***** válasza:
42%

Szóval hozzám hasonlóan te is "csak" egy gój vagy, akivel ők (azt hiszik) mindent megtehetnek.

Ezt dobta a gép, de már recsegnek a fogaskerekek :D


nem értem miért kell mindig zsidózni.. volt egy kérdés, arra válaszolj.


amúgy meg nézőpont kérdése, anno sokak szerint ez lennél, viszont a zsidók szerint nem, mert anyai ág számít náluk.

2011. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Még a zsidótörvények szerint is csak az számított zsidónak, akinek az egyik szülője, vagy minimum két nagyszülője is zsidó volt.

Neked pedig csak egy dédszülőd az.

2011. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Shalom bumbi!


Figyelmesebb legyél kérlek. Válaszoltam a kérdésre csakúgy mint az első hozzászóló és semmiféle etnikai vagy vallási megjegyzést nem tettem.

2011. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bumbi02 ***** válasza:
27%
a te is csak egy gój vagy akivel azt hiszik hogy mindent megtehetnek, elég provokativ, és ami lényegesebb, hülyeség is.
2011. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Az én nagyapám apja meg Auswitzban halt meg. Lehetek zsidó? (részegen leszédült az őrtoronyból)
2011. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

" Az én nagyapám apja meg Auswitzban halt meg. Lehetek zsidó? (részegen leszédült az őrtoronyból)"


és tudod az a mélyen szánalmas, hogy te még viccesnek is hiszed magad.

2011. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%

"Szerintem vicces volt xD "


gondolom, hogy a te szellemi szinteden még akár annak is tűnhet. Mond csak, anyád verte a hasát gumikalapáccsal a terhesség alatt, hogy ilyenre sikeredtél, vagy már ő is retardált volt?

2011. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!