Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak/fiúk! Örülnétek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Örülnétek vagy milyen érzéssel töltene el titeket az, ha a barátnőtöknek ti lennétek az elsők minden téren?

Figyelt kérdés
Első csók, séta, kézfogás stb.

2015. szept. 30. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura érzéssel. Ha nem én vagyok az első attól még ugyanúgy szeretném meg minden, mintha én lennék az első.
2015. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem FELNŐTT párkapcsolatok kategóriában ez inkább félelmetes. Mi baja volt, hogy felnőtt, és eddig még soha senki a kezét sem fogta meg??? jajj...
2015. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon örülnék ennek. :)


Ez nem azt jelenti, hogy olyannal nem jönnék össze, akinek nem én vagyok az első, mégis boldogabb lennék, ha valakinek én lennék az. :)

2015. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan semleges érzés. Nem örülnék neki, de nem is szomorkodnék miatta.:)
2015. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtisztelő érzés lenne és büszke lennék rá!
2015. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Örülnék, mert ő is mindenben az első lenne nekem.
2015. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem örülnék mert ez azt jelentené kb, hogy egészen eddig a hegyekben élt odafent teljesen magányosan.

Egy 25 éves nőnél elég fura lenne, ha eddig egyetlen férfi sem fogta volna meg a kezét, nem lett volna egyetlen randija vagy csókja sem. Igazából inkább tartanám a távolságot tőle.

2015. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orulnek neki
2015. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem lenne ebből gond. Sőt, még édesek is tudnak lenni a pirulások, szemlesütések társaságában. :D
2015. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!