Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélkül is lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül is lehetek boldog?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt a párommal. Eleinte nem is szerettem volna vele összejönni, de nagyon kitartó volt és mondhatni meghódított. :)

Kedves, figyelmes, türelmes, nagyon lovagias, udvarias, romantikus, mindent megad nekem, nagyon szeret, bókol, szépnek tart, egyezik a humorunk, jó a szex, sokat nevetünk, sosem unatkozunk, és úgy gondolom, hasonló az elképzelésünk a jövőről.


De én úgy érzem nem vagyok szerelmes.


Mit tegyek? Fogadjam el, hogy csak szeretem őt és maradjak vele, vagy engedjem el, mert ő is megérdemelné, hogy szerelmes legyen belé valaki?


24L



2015. szept. 30. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs meg részedről a lelki kötődés felé? Ezen talán sok mélyreszántó beszélgetéssel lehetne javítani.Vagy a szexben nem érzed,hogy összeillenétek? Először szedd össze magadban,hogy milyen párra vágysz,utána nézd meg,hogy mit hiányolsz a párodban.Ha tudatosul,hogy miért nincs meg az összhang,akkor talán lehet rajta változtatni.
2015. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az a gond,hogy külsőleg nem tetszik? Írod,hogy nem is akartál vele elejében összejönni.Végül is adtál neki egy esélyt,de nem ment.Azért meg senkivel sem kell együtt maradni,ahogyan udvarol,mert ez idővel mindenkinél megváltozik.Az embert nézd,ne a veled szembeni viselkedését,hanem a személyiségét és amit mások felé mutat.
2015. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen. Talán a külső az ami visszatart. És az hogy a szex "csak jó" és nem hiiiihhhetttetlen ééééészveszejtő.

De szeretem. És nagyon jól érzem vele magam. Belsőleg minden tulajdonsága meg van amire vágytam.

2015. szept. 30. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt neked kell eldöntened, hogy mit akarsz, elérted-e harmóniát. Tény, hogy összehasonlítás nélkül néha nehéz eldönteni, hogy jöhet-e jobb. Viszont szerintem még mindig jobb, ha vágyik az ember egy még jobbra, mintha belemegy valami várakozása szerinti jobb helyzetbe, amiből aztán menekülne visszafelé, de már nincs hová. Szóval saját magunk és a körülmények reális megítélése nem maradhat ki a dologból.
2015. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleve jól kezdődik: "Eleinte nem is szerettem volna vele összejönni "
2015. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerelem!belészerehet akaratlanul is az ember olyanba aki egy barom állat az mivel volna jobb hogy tudja érzi jihhihi szerelmes lettem de nem a megfelelő emberbe.Vannak az életben olyan dolgok szituációk amikor jóbb ha az ész veszi át az irányítási és nem az érzelmek.
2015. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egy idő után szerintem egy pár csak kötődni fog a másikhoz. Ritka ,hogy 70 évesen is szerelmesek egymásba. Nekem hiába udvarol,kedveskedik olyan aki külsőre egyáltalán nem tetszik. Mindenki mondja,hogy a belső a fontos.. aláírom az is.. de nagyrészt mindenkit a külső érdekel. Szerintem lényeges kérdés és amire tudsz válaszolni..: Boldog vagy mellette?

Többi lényeges dolgot előttem válaszolók megírták.

2015. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!