Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek vele így boldog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek vele így boldog? Működhet?

Figyelt kérdés

A párommal 1 hónapja újra együtt vagyunk. Igen, újra, ugyanis majdnem 1 éve lett vége a féléves kapcsolatunknak. De most újrakezdjük.

Én régen nagyon szerettem, ő volt a mindenem, és majd belehaltam a fájdalomba, amikor otthagyott, mert az anyósjelöltem folyton beleszólt a dolgainkba, és végül a párom hagyta is neki, hogy szétszedjen minket, nem tett azért, hogy együtt legyünk. Én a szakításunk után hónapokig ki voltam készülve, és rá sem tudtam nézni senki másra, mivel vártam rá. Utána kavartunk még egy ideig, de egy idő után már nem is keresett, elvolt mindig másokkal, ezért én is úgy döntöttem, hogy továbblépek.

Lett is egy párom, akivel 5 hónapig együtt voltunk, őt is nagyon-nagyon megszerettem, mellette újra tudtam igazán mosolyogni, és túltettem magam az előző barátomon. De sajnos vele is véget ért a kapcsolatunk 3 hónapja.. Miatta is eléggé padlón voltam, mert nagyon szerettem őt, és hiányzott.

A mostani párommal, akivel újrakezdtem, nála azért is éreztem úgy, hogy adok neki még egy esélyt, mert hónapokig küzdött értem, mikor még volt a másik párom. Folyamatosan próbálkozott nálam, és nagyrészt ezért is lett vége az előző párommal. Tudom nagyon jól, hogy a párom szeret, jobban, mint azelőtt, mert bármit megtesz értem, kiáll értem, és sokkal jobban megbecsül, tanult a hibáiból, és soha többet nem akar elveszíteni. Ezt határozottan érzem rajta, mert komolyan tervez velem, velem szeretné leélni az életét.


De én már nem érzem azt a nagy szerelmet, mint régen. Persze szeretem, de sokkal jobban is tudnám szeretni ennél. Azt tudom, hogy ő mindennél jobban szeret, és boldoggá tud tenni, meg bennem is ott vannak még az érzések, de már nem olyan erősen.

És nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy még mindig szeretem az előző párom, de el kell múlnia, mert vele már soha többet nem lehetek..

A barátom tudja jól, hogy szeretem még az előző barátom, ami persze bántja is, de bízik benne, hogy egy idő után elmúlik bennem ez az érzés.

De nem is attól félek, hogy nem tudom majd elfelejteni az előző párom, hanem hogy nem tudom majd megszeretni annyira a mostani párom, mint régen. Viszont ő tényleg nagyon szeret, mindent megtesz értem, azon van, hogy boldoggá tegyen, ezért nem akarom otthagyni.

De így lehetek majd elég boldog vele? Voltatok már hasonló helyzetben? Mi lett a vége?



2015. ápr. 29. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Dönts, hogy melyik srácot akarod.

Én azt mondanám, hogy felmelegítve a káposzta jó (nem hittem amíg nem tapasztaltam).

Gyakorlatilag akkor az van, hogy mindig az eggyel előbbi srác után sóvárogsz. Mi miatt lett vége ezzel a sráccal anno, akivel most újra összejöttél?

Dönts, hogy akarod-e, de ne játssz egyikkel se, hogy most téged akarlak, mégse vagy mégis vagy... Ilyet ne.

2015. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nők. Zsigeri ingerek útján működő öntörvényű ösztönlények.

Ti nem az eszetek után mentetek soha,hanem az érzelmeitek után.

Így telesen fölösleges bármilyen logikus választ is adni a kérdésekre,mert nem a logikát fogja követni soha.

Tudod az a különbség a férfi és nő között,hogy egy férfi ránéz egy nőre,és jóformán el tudja dönteni,hogy le tudná-e élni vele a fél életét.

Egy nő viszont amit tesz,azt az alapján teszi,hogy most mit érez. De az most van...Holnap már egy új nap jön,és akkor megint másként lesz.Ezért nem lehet rátok számítani,mert örökké változtok,holnap már másként néztek ki,másként gondolkoztok. Ezért ne csodálkozzatok rajta,ha tapasztaltabb férfiak,csak arra használnak titeket amire valóak vagytok,vagyis a sexre meg,hogy éljünk a mának. De a holnapot már mással kell tervezni...

2015. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!