Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra az egyik félnél, a másik meg két hónap után kezd el valamit érezni?

Figyelt kérdés

Ez rendben van így?

Másnak is kell két hónap, hogy megmozduljon benne valami?


2015. okt. 1. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen .. oo jaj Férfinél

Nőnél egyaránt :)


23F

2015. okt. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szerelem első látásra nem is létezik, ha eléggé fejlett az elméd és nem az ösztöneid után mész, véleményem szerint.
2015. okt. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van az, csak te még nem érezted. Mikor megbolondulsz az illatáért stb.
2015. okt. 1. 05:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nem szerelem, csak vágy, kémia, stb.

A szerelemhez idő kell!

2015. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a 2-3 hónap kb "normális"?
2015. okt. 1. 08:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális, vannak ilyen esetek.


Helyzettől függ, mert például amikor az exemmel összejöttünk, előtte 1 szer láttam élőben.

Neten nem váltott ki belőlem nagy érzelmeket, aztán találkoztunk, akkor megtetszett. Továbbra is beszélgettünk neten és nem sokkal rá lebeszéltünk egy randit amin összejöttünk. Csak tetszett, semmi más nem volt az elején, de neki sem. Nem is indultam úgy, hogy majd ez 2 évig tart, nem kerestem komoly kapcsolatot de az lett belőle, csak rosszul végződött.


A párommal amikor összejöttem, vele is második találkán (ő messze lakik tőlem, nem is tudtunk csak úgy találkozni), én belé akkor már szerelmes voltam. Azt hittem ő is, mert nekem úgy tűnt, de jó színész volt aztán kiderült vagy én voltam a vak. De mielőtt bele szerettem is azt gondoltam, hogy érez valami komolyabbat felém, mert nagyon keresett, hívott telefonon, írt smst, neten is írt, minden nap beszéltünk szinte (ennek ellenére, még sem érzet szerelmet). 1 év múlva jöttem rá, hogy nem, na mindegy. Azt mondta utána szeretett meg. Azért kicsit arconcsapás volt, hogy ennyire benéztem, mert én nagyon odavoltam.

2015. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam már a kapcsolat első néhány hetében kialakultak mélyebb érzések, DE mi úgy jöttünk össze, hogy már elég jól ismertük egymást, hónapok óta. Volt sokféle tapasztalatom, ismeretem az életéről, viselkedéséről, a hibáiról, és viszont.
2015. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!