Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vonatkoztattok el attól, hogy a barátnőtöket megdugta a haverotok is? Vagy hogy a barátotokat lepippantotta a barátnőtök régen?

Figyelt kérdés

Egy hálózatkutató tudós ábrázolta, hogy egy gimnáziumban kivel közösültek korábban a diákok:

[link]

Ha két diák között volt szexuális kapcsolat, akkor össze vannak kötve (egyértelműen a kék fiú, rózsaszín lány).

A különálló hálózatok fölé odaírták, hogy hány ilyen példa van. Sima egy fiúnak egy lánnyal volt csak szex felállás 63 esetben történt (jobb alul), viszont a bal felső hálózat megdöbbentő.

sok lány 5 fiúval is dugott, fiúnál 7 volt a legtöbb, amit találtam.

Én egyetemen és munkahelyemen is ezt tapasztaltam, hogy ez már tök általános, hogy mindenki dug mindenkivel, sok baráti társaságban volt már több embernek is köze egymáshoz. Ti hogy tudjátok magatokat ezen túltenni, hogy barátnőtökkel meg a haverjaitokkal beültök valahova, és a szemben ülő pasik közül lehet, hogy 2 farkán is fulladozott egyszer egy házibulin? Vagy hogy a barátnőtök a munkahelyeteken tavaly még a főnökkel kavart előléptetés reményében? Ez a 21. század, meg kell tanulni ezzel együtt élni?



2018. okt. 25. 22:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenki megértette rajtad kívül, még ábra is van. XD
2018. okt. 26. 21:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyen még nem volt velem, hogy a legjobb haverom megpetéli a nőmet :DDD remélem nem is lesz.
2018. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!