Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn lévő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn lévő lányok, miért nem kérdeztek vissza?

Figyelt kérdés

Olyan lányok válaszára lennék kíváncsi, akik voltak, vagy jelenleg is vannak fent valamelyik társkeresőn.

Miért van az, hogy ha rátok ír egy férfi, akinek véletlen még válaszoltok is, de se önálló kérdést nem tudotok feltenni, se a kapott kérdést visszacsatolni? Lehet, hogy únja az illető az érdeklődésemet, amivel nincs is baj, de ezt miért nem közli? Nincs abban semmi rossz.



2018. okt. 23. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

"Marha értelmes kérdések, látszik, hogy társat kerestek..."


Ahogy nem a te hibád, hogy milyen a többi nő a társkeresőn, úgy nem xy férfi hibája, hogy milyen a többi férfi...

2018. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerűen csak nagyon unalmasak a kérdések. A kérdezgetés NEM beszélgetés. Az x-edik kérdés után leginkább már hagyná a fenébe az ember az illetőt, de sajnos nem lehet megmondani, hogy bocs, de nem, unalmas vagy, mert képesek neked támadni, hogy egy büdös k**va vagy, vagy könyörögni, hogy adj egy esélyt, mert amúgy milyen rendes fickó. Ja, az előző 26 k**vázó is ezt állította...


A többi férfi miatt büntetnek? Ez van. Engem meg a többi nő miatt, aki flegma p*csa, meg megcsalta, átverte, lehúzta, stb.

2018. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%

Mert ezek érdektelen dolgok szamomra. Olykor eszbekapok, és odairok a válasz végére egy "neked?"-et

Volt, akivel egy hétig leveleztünk, taliztunk, majd 5 együtt töltött óra után is teljesen azt éreztem, hogy fogalma sincs arról, hogy milyen vagyok.

2018. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nincs szókincsük. Illetve tőllem szoktak kérdezgetni,hogy szerintem S8 vagy Iphone X állna jobban a kezében?
2018. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!