Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány egy hét alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egy hét alatt csak három megkeresés kapott a férfiaktól társkeresőn akkor nagyon ronda lehet?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

:D :D :D :D


Oké kislány, holnap suli, menj szépen aludni. :)

2018. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 he84 ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nem minden ezen múlik.
2018. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fugg a "versenytarsaktol" is, es attol is, hogy a ferfiak akik megneztek a profiljat, azok kit kerestek.

A fenykepek is sokszor elonytelenek.

De az is lehet, hogy tenyleg nem annyira szep az a lany.

De ez meg viszonyitas kerdese amugy is.

2018. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem vagy az a tipikus insta csaj kinézetű és a melled se virít a képeken. Ami nem jelenti feltétlenül, hogy csúnya vagy, csak első körben nem neked fognak írni, mert ezeken az oldalakon nem kapcsolat keresnek.
2018. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én például nem vagyok az az Adonisz külsejű pasi, de nagyon ronda sem vagyok. Így karakterben igyekszem hozzám hasonló átlagos kinézetű nőkkel ismerkedni. Azokra akik szebbek vagy nagyon rondák, alapból nem írok. Vannak ezek a "ki kit keres" dolgok. Mindig megnézem, például én dohányzom... arra aki nem dohányzó partnert keres, szintén nem írok rá. Felesleges. Egyszer elmentem egy randira, beszélgettünk egy-másfél órát egy üzletközpontban majd kimentünk és én rágyújtottam... erre ki volt akadva, hogy én dohányzom?! Ezek után biztos, hogy ebből nem lesz semmi!!! mondom fel volt tüntetve az adatlapomon, legközelebb olvassa el... :D

Na mindegy, ezek után azért még meghívatta magát egy közeli cukrászdába... Függetlenül attól, hogy tényleg nem lett belőle semmi..

2018. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!