Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti foglalkoznátok még vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok még vele? Mégis mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal. Már találkoztunk. Multkor megint elhívtam igyunk meg valamit. Meg is beszéltük örült neki viszont aznap meg semmi. Kérdezem akkor jó e mai nap...semmi. Másnap ír hogy jaj neharagudjak így meg úgy csak most látja az üzenetet. Ez eddig kétszer fordult elő. A multkor meg hirtelen be kellett mennie dolgozni. Pedig baráti alapon ismerkedek vele.

Ti értitek?

Mert én nem!!!!



2018. okt. 7. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Újra leírom, hiába töröltették: vetít a gáré, kalap-kabát neki.
2018. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Én is voltam így, aztán meguntam, nem kerestem többet, de ő se engem. Mindig baromi elfoglalt volt, vagy nem akart jönni, vagy majd máskor... Pedig előben teljesen más volt ő is, akkor sokat beszéltünk, érdeklődött, viccelődtünk stb.

Hagyd a fenébe haver, legalább hamarabb túl leszel rajta.

2018. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mutat érdeklődést, nem érdemes erőltetned
2018. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!