Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Ő kezdeményezte az ismerkedést. Pár hónap után letíltott. Személyesen nem találkoztunk. És nem indokolta meg!


A személyiségemben találhatott valami számára nem szimpatikusat vagy a külső alapján döntött, és jött egy jobb jelentkező?


2017. ápr. 7. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Idióta volt, engedd el.

Vagy visszament hozzá a kicsi párja, és már nem kellettél neki kalandnak.

2017. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen arra is gondoltam hogy az is lehetett a helyzet.
2017. ápr. 7. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Letiltott, és még a nyomokat is eltüntette. Szerintem
2017. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bármi közrejátszhatott abban, miért lépett le (mát felsoroltatok párat). Sosem értettem ezt a szó nélkül eltünés dolgot, velem is előfordult egszer kétszer. Miért nem lehet megmondani, hogy mivan, azt kész.
2017. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet, hogy arra várt, hívd el randira? Pár hónap után még egyetlen találkozót sem tudtatok összehozni?
2017. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom beleunt, hogy hónapok alatt se jutottatok el egy randiig, neki meg nem levelezőpartner kell.

Rájött, hogy ez nem vezet sehova, és rövidre zárta.


Egyáltalán elhívtad randira?

2017. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Terveztük a randit. Sokat tanult én meg dolgoztam. Lehet azt hitte húztam az időt. Érdekes hogy soha nem jött be úgy senki mint ő, pedig az se tudtam milyen a való életben.


Az is lehet hogy nem vesztettem sokat, mert azt gyanítom amúgy hogy nagyon felszínes lehet.

2017. ápr. 7. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
'Érdekes hogy soha nem jött be úgy senki mint ő, pedig az se tudtam milyen a való életben. ' Erről van szó. Szerintem felesleges rajta rágódnod, van még ezer nő rajta kívül.
2017. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Még a végén megmagyarázzátok, miért elfogadható a gerinctelen viselkedés, ha nő csinálja :)
2017. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor most ez a pár hónap elpazarolt idő volt számodra. Legközelebb hívd el randira hamarabb a csajszit, máskülönben valaki más megint beelőz...
2017. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!