Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem ertem, most mit gondolhat?

Figyelt kérdés
megismertem egy sracot van egy 3 eves gyereke de nem elnek eggyutt,engem nem zavar mert nekem is szinten 3 eves A gyermwkem ,meg csak beszelgettunk, de nem talalkoztunk,annyira,jo volt A beszelgetesunk,hogy leirtam neki mindent magamrol egyben azt is hogy, az exem mellet csaladon beluli eroszak aldozata lettem es ido kell A talalkozasra,viszont annyit csevegtunk, hogy en beleszerettem valojaban normalisnak tunt,es csak ez szamit.folyamatosan irtunk,masfel heten keresztul reggeltol estig,szinte ő is komolyan gondolta. de egyszer csak irjA hogy csaladi problemai vannak A szuleivel,es nem tud ugyy irni. en erre irtam neki hogy most fejezzuk be ha nem akar semmit tolem mert nekem ez igy rossz hogy mar nem ugy ir ahogy szokott,nem koszonunk egymasnak meg reggel se,este se,erre ő felhaborodott, hogy minek nezem en,ő nem A hulyitos fajta,nem tehet rola ha gondjai vannak,es ha akarrom hogy ne irjon mondjam meg neki es akkor nem fog irni. azt hitteem ha megertem minden jo lesz,de nem tegnap este se koszont,bar en sem irtam,reggek meg csak annyit irt szia szia jo reggelt. eddig mindig kedves szavakkal szivekkel,bombazott,a munkahelyerol irt kepeket kuldott.girtelen most maar semmi. napi vagy 3 4 szovaltas. en hiaba irom neki hogy irja meg ha massal ismerkedik,o akkor fellazad,hogy ne hasonlitsam masokhoz. most szerintetek mit akar miert csinalja ezt? talalkoznom kene vele? hat nem igazan ertem.
2015. nov. 9. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
elnezest A helyesiras hibakert,csak siettem
2015. nov. 9. 10:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg vele is igy siettel...azaz beijedt. Vagy tenyleg gondjai vannak de az nem tetszett neki hogy rogton meggyanusitgattad. Amugy elarulok valamit :

1- messzirol jott ember azt mond amit akar tehat nem tudhatod hogy mikor es hogyan lett vege a kapcsolatanak ha egyaltalan vege lett. Nomeg azt sem tudhatod hogy a gyerek anyjaval milyen a kapcsolata, ki szakitott, vissza akarja-e szerezni, lathatja -e rendesen a gyereket...

2 - tarskereson mindenki, amig a kapcsolat nem lesz komolyabb, addig tobb vasat tart a tuzbe. Koztetek ha jol olvasom meg netes beszelgetesen kivul semmi nem tortent azaz ha massal is beszelget parhuzamosan, az is teljesen rendben van hisz nem kotelezte el magat neked csak flortoltetek.

3 - a mailes kommunikacio gyakran eleg szemelytelen, ne vonj le belole kovetkezteteseket hogy hogyan es mit ir.

Viszont en a helyebe a gyanusitgatasnal alapbol behuztam volna a kezifeket es menekulore fogtam volna...

Szoval csak lazan es legkozelebb ne gorcsolj ra ennyire :)

2015. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jo most tegnap beszeltunk elvileg talalkozunk hetvegen hogy mi lesz hogy majd kiderul most megint nem ir tegnap este ota de megfogadtam nem keresem majd ha akar valamit ő ir.
2015. nov. 11. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad, én csak annyit olvastam tőled amit ideírtál, de már ettől beparáztam. Nem kell ennyire rágörcsölni.
2015. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
urissten akkor tenyleg tulzasba vittrm: D de mondom en mar nem gorcsolok rajta, lehet ezzel csesztem el mindent: D most mar ovatosabb vagyok
2015. nov. 11. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!