Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, mire gondolhat a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mire gondolhat a fiú?

Figyelt kérdés
Házibuliban voltam, egy barátnőm 20. szülinapján és megismerkedtem ott egy fiúval. Az egész estét együtt töltöttük, csók is volt. Mikor elmentem mellőle pár percre akkor is keresett, jött utánam és búcsúzóul mondta, hogy a héten fussunk majd össze és, hogy nagyon lenyűgöztem. Pár órája értem haza és láttam, hogy már tevékenykedett Facebook-on, de engem még be sem jelölt... Nem tudom mi van ilyenkor. 20 évesek vagyunk mindketten, és csak egy-egy pohár bort ittunk szóval nem az alkohol beszélt belőle.
2013. okt. 27. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy lehet téged nem a b*zi Facebook -n akar udvarolni
2013. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen, nem jelölt be azonnal? Sajnos ki nem állhat téged!

De most komolyan kérdező... Majd holnap, ha találkozol vele megint akkor biztos keres majd.

2013. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudunk semmit egymásról, így az az egyetlen lehetőség....
2013. okt. 27. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ez egy szívtelen dög. Biztos, ami biztos, nyírd ki a macskáját, abból majd tanul.
2013. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is be tudod jelölni..
2013. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!