Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolhat egy olyan srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat egy olyan srác, aki majdnem egy hónap múlva válaszol egy üzenetre?

Figyelt kérdés
Nincs köztünk semmi, csak találkoztunk már párszor régebben, és azt mondta, hogy nagyon tetszem neki, de most szingli akar lenni egy darabig. Most vizsgaidőszak volt, és eltűnt pár hétre, aztán most írt... Én ezt irtó bunkóságnak tartom. Inkább ne válaszolna egyáltalán akkor már. Szerintetek mi baja van?
2016. jan. 28. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1: már nem akar szingli lenni

2. csak udvariasságból válaszolt

3. csak barátkozni akar

De szerintem is bunkóság csak úgy otthagyni egy beszélgetést szó nélkül.

2016. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

1 Vizsgaidőszak volt.

2 Nem a Facebookon lóg állandóan.

3 Örülj neki, hogy legalább válaszolt.

2016. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül bunkóság. Lehet, a vizsgáira koncentrált. Mely esetben hiába érzed sértve magad - nézd a jó oldalát, következetes. Az ilyen emberre lehet építeni.

Lehet valóban egyedüllétre volt szüksége, mostanra feldolgozta és kész nyitni feléd. Mely esetben hálás is kellene neki legyél, hogy nem téged traktál a bajaival, hanem készen veti magát bele egy új kapcsolatba.

Minden nézőpont kérdése. :-)

2016. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Unpredictable ***** válasza:

Nézőpont kérdése lehet igen, de a vizsgaidőszak sokat nyom a latban, pláne ha első éves (én most tapasztaltam)


Van akinek, csak akkor megy a felkészülés, ha ki tud zárni mindent, lehet vele is csak ez történt.


Bár mondjuk annyit írhatott volna, hogy most nem jó egy darabig, majd írok később ha nem gond, de na...

Valszeg csak megfeledkezett róla

2016. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azóta nem jött egy jobb, vagy senki se. És ha ló nincs...


Biztos elküldtem volna a francba.

2016. jan. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!