Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres meg egy srác több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres meg egy srác több hónap után, hogy megint találkozna velem?

Figyelt kérdés

Tavasszal randiztunk egyszer, de semmi nem történt, csak beszélgettünk, és utána nem hívott el megint, aztán a facebookon is megszakadt a beszélgetés. Egyébként jól sikerült a tali, csak nagyon félénk voltam, és szerintem félreértette. Most pár napja láttam a suliban, és amikor köszönt, nagyon nézett és mosolygott, aztán rám írt este, hogy rég beszéltünk meg ilyesmi...


Mi történhetett? Én arra tippelek, hogy volt egy barátnője közben, csak szakítottak, és eszébe jutottam..


20/L


2015. szept. 15. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg arra, hogy ha ló nincs jó a szamár is tipikus esete áll fenn.
2015. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt írtam én is.
2015. szept. 15. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak unatkozott.
2015. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen azt írtad. Szakítani szakíthatott az akkori barátnőjével érted. Az merőben más, de itt nem erről lehet szó. Dobta a barátnője és most úgy gondolja jó lennél neki te is, mint B terv.
2015. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nem így kell hozzáállni,ha szeretnél vele újra talizni akkor menj el és kérdezd meg tőle,hogy mi történt közben.Nem kell rögtön rosszra gondolni,talán ő is olyan bizonytalan mint te.
2015. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez taktika s ilyent láttam én is. miről is van szó. akkor nem jött valami úgy össze ahogy keltet volna. időt adott hogy lám felébredsz e, megértél egy kicsit. lehet le mondott rólad de látta hogy alakilag külsőleg megszépültél és csinos vagy megpróbálná azt hogy lám most kicsit viselkedésileg is változtál e. Ebbe rossz nincs és meg kell próbálni. nem lesz kellemetlen.
2015. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!