Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég hosszú lesz, de úgy érzem ki kell írnom magamból vagy megbolondulok. Ma lettem 27 éves és úgy érzem, csöd az életem, és semmi értelme semminek. Folyton pánikolok, öregnek érzem magam mindenhez. Eleve amolyan magányos farkas vagyok, szeretem azt, hogy elég független vagyok ahhoz, hogy olyan életem lehessen, amilyet csak akarok. Szeretem a szabadságomat, de mióta egy ismerösöm férjhez ment, félek. Nem nagyon izgat a párkapcsolat. Mármint a direktbe keresés megrémít, taszít. Persze már volt egy hosszabb, 4 éves kapcsolatom, de ö nem igazán volt odáig a szexért, szóval nincs túl sok tapasztalatom. Ez is fusztrál. A problémám, és erre keresek itt választ, hogy mi lehet velem a baj: attól félek, hogy így kevés tapasztalattal nem kellek majd a kutyának sem, és örökre egyedül maradok, pláne, hogy amúgy sem vagyok egy feltünö típus. Mármint nem vagyok ronda, söt, csak nem szeretem a mostani divatot. Ugyanakkor azt érzem, hogy ez egy külsö nyomás. Tulajdonképpen regisztráltam egy randioldalra, de valahogy vérre menönek éreztem, meg tényleg elég problémás emberek voltak fenn. Szóval érzem, hogy ciki, hogy nincs pasim, de utálom a gondolatot, hogy ha nem akarok öregen majd egyedül maradni, akkor muszáj. Elvégre nekem csak a szüleim vannak, akik már 80 évesek, meg két barát. A gyerek nem sürget, mert nem akartam sosem, nem tudnám feladni az életemet, épp elég ideig alkalmazkodtam már mindenben másokhoz. Kérlek adjatok tanácsot!

2018. okt. 5. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A kutyák mindenkire ráugranak, ők ösztönből csináljak attól ne tarts.
2018. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Boldog Születésnapot:)

Ne pànikolj,fiatal vagy még,ha jól elvagy egyedül akkor ne foglalkozz vele ki mit mond...aztàn majd jön a szerelem is

2018. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is csödbe ment az életem
2018. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már átlagos a kinézeted külsőre, és nem vagy túlsúlyos, akkor nem kell aggódnod, mert előbb utóbb úgyis találni fogsz valakit, aki nemcsak szexet akar tőled. Ha viszont pasi lennél ugyanezekkel a paraméterekkel, akkor viszont egy kicsit aggódhatnál, mert eszméletlen nagy a verseny a lányokért. Komolyan, durva, hogy milyen értéke lett a puncinak.
2018. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
5%

"Szóval érzem, hogy ciki, hogy nincs pasim..."

Óóó, te szegény. Előbb is írhattad volna ezt, megspóroltál volna nekem 20 másodpercet, mire majd' végigértem a regényednek. Szóval nő vagy. Hát el se tudod képzelni, milyen félelmetes, hogy mennyire nem tudlak sajnálni.

2018. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem értelek, mitől csőd az életed? Boldog vagy? Mi kéne ahoz hogy boldog légy?
2018. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Boldog? Ahhoz az az egy hiányzik, hogy tudjam, nem maradok egyszer teljesen magamra. De mivel nem hiszek benne, hogy valaha lesz japcsolatom még, így folyamatosan rettegek. Most még könnyü is lehetne akár talá
2018. okt. 6. 00:55
 8/8 A kérdező kommentje:
ni, de az menekülés lenne.
2018. okt. 6. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!