Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn lévő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn lévő lányok, miért nem kérdeztek vissza?

Figyelt kérdés

Olyan lányok válaszára lennék kíváncsi, akik voltak, vagy jelenleg is vannak fent valamelyik társkeresőn.

Miért van az, hogy ha rátok ír egy férfi, akinek véletlen még válaszoltok is, de se önálló kérdést nem tudotok feltenni, se a kapott kérdést visszacsatolni? Lehet, hogy únja az illető az érdeklődésemet, amivel nincs is baj, de ezt miért nem közli? Nincs abban semmi rossz.



2018. okt. 23. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert elvárják, hogy szórakoztassák őket. De ne tegyél fel kérdést, mert ez nem vallatás. De ne beszélj a hülye hobbijaidról, mert akkor csak magadról beszélsz, amit nem szeretnek.
2018. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Mert nekik nincs szükségük ilyesmire, 10+ pasi írogat nekik akkor amikor te, válogathatnak. Neked kell elkápráztatni őket, miközben zsűriznek. Ilyen ez... sajnos.
2018. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted azok akik a társkeresőn sz@rnak a fejedre, itt nem fognak sz@rni erre a kérdésedre?! :D

Én pasi vagyok. De igyekszem tömör és egyszerű választ adni.

Engem is idegesített pár éve, hogy válaszra sem méltatnak vagy érdemben nem sikerül ismerkedni társkeresőn, majd egy-két alkalommal elcsíptem értelmesebb lányokat és elmagyarázták, hogy mi a probléma. A legtöbb nőre vagy napi 100-an írnak rá, többnyire sablon uncsi dumákat, így nincs ideje érdemben mindenkinek válaszolnia a nőknek. s elég idegesítő, mikor a 30. üzenetet nyitják meg és abból 29 egy dákó vagy a "de kinyalnálak!" szöveget tolják be. Azoknak akik fénykép alapján nem tetszenek nekik, alapból nem válaszolnak, mert minek? időpocsékolás... Egyszerre kb. 2-3 emberrel folytatnak kommunikációt, így nem írnak lényegesebb dolgokról, mert amúgy is összezavarodnának, hogy most kinek mit írtak korábban. Így marad a sablon szöveg. Ha már egy nő visszaírt és nem lekoptató szándékkal... Fogadd el és inkább próbálj meg a személyes randira rámenni...

2018. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Én visszakérdeztem, ha értelmes kérdést, választ kaptam.

De az esetek 90%-ban nem így történt.

Pl. mit lehet visszakérdezni ezekre:

-"Szia!Dugnál

velem?"


-"Véleményeznéd a

farkam?"


-"Úgy kinyalnálak!"

-"Szeretsz szopni?"

-"Lennél a bejárónőm?"

Marha értelmes kérdések, látszik, hogy társat kerestek...

2018. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem érdekled őket. Akit érdekelsz, az visszakérdez, érdeklődik felőled. Ebből is tudni kell kapcsolni.
2018. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Most előkerestem egy régi levelet.


"Szia Sanyi vagyok, de Öcsizabar is én vagyok. Őszinte leszek. Talán ilyen hölgyel tudnám elképzelni mint Te vagy az újrakezdést,sajnos korban elszaladtam meletted.Ha mégis kivételt képeznél velem,egy ismerkedés erejéig,kérlek írj.Soha nem tudhatjuk mit hoz a jövő. Keresek egy nőt akit a tenyeremen hordhatok. Zöldséges vagyok, Szlovákiában van 2 boltom, túlsúlyomból kifolyólag magas a cukrom vérnyomásom pánik és szívbeteg vagyok.Kell egy nő, aki segít nekem átviszi az árut a 2 boltban és ott árul, vezeti a háztartást, mos, főz, takarít és az ágyban is jó. A zöldségezés csak heti 3 nap lenne a többi napokon a szomszédos kocsmában kéne kiszolgálni. Ha megfelelsz nekem az ágyban is, akár rögtön hozzám is költözhetnél. Több regisztrációm is van az oldalon, így több az esélyem."


Erre mit kérdezzek vissza? :D

2018. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában vagyok, h napi 1000 üzit kapnak a nők, ebből sok a szexuális tartalom, és ha nem tetszem nem ír vissza, el sem olvassa stb. Ezen már rég túl vagyok, tökre érthető az ő részükről.

Én azt nem értem, amikor ráírok valakire, ő válaszol, próbálok témát nyitni, amire reagál is, de egyszerűen egy és te? kérdést nem tud odabiggyeszteni. Nem várom el, hogy regényeket írjon nekem, tudom, hogy mellett biztosan minimum 2-3 másik emberrel is kommunikál. De a beszélgetés két ember kommunikációjának oda-vissza csatolása, és nem kérdez felelek. Én kérdezek, ő válaszol és ennyi, ez elég egyirányú. És akik válaszra is méltatnak, azok mind ilyenek. Ez nagyon élmény romboló, hamar elmegy az illetőtől a kedvem aki amúgy lehet, hogy egy full értelmes, jófej ember. Fura ez a hozzállás nekem.

2018. okt. 23. 10:10
 8/14 A kérdező kommentje:

6. Jó ez jogos, ez eléggé kiégeti az embert. :D

Én ilyet sosem szoktam, ez kvázi egy önéletrajz. :D

Én mondjuk olyasmire értettem, amikor már váltottunk pár sort és rákérdezek, h mivel szereti tölteni a szabadidejét, majd miután leírta, vissza sem kérdez. Ez no para, ha írt 2-3 dolgot akkor már el lehet vinni több irányba is a beszélgetést. Tehát ha pl. leírja, h szeret filmeket nézni, akkor rákérdek, h milyen filmeket szeret, mire leírja, de meg nem kérdezné, h és én? Igazából bármit kérdezek, legyen az zene, vagy az észak koreai kommunista diktatúra elnyomása, mindig ez van, minden nőnél. :D Kb. mintha a google fordítóval beszélgetnék. :D

2018. okt. 23. 10:15
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Én mindig visszakérdezek vagy nyitok új témát, ha érdekel a pasi. Ha nem, akkor leginkább vissza se írok, vagy csak rövid válaszokat.
2018. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem ír vissza, mert kiégett ezeken a sablon kérdéseken. Most képzeld el, hogy a tizedik pasival írod le pontosan ugyanezeket a tisztelet köröket.

Szeretek kirándulni, vígjátékokat nézni, szeretem a jó borokat, és a csokit. Hú, mit nem mondsz? Az előző 19 is!

Ezért töröltem magam. Kiégett az agyam, hogy szinte szó szerint ugyanúgy néz ki az összes beszélgetés, és egyszerűen nem lehet elhagyni ezt az ovis szintű mi a kedvenc színed fasságot.

Kérdezz mást! Ne azt, hogy tud-e főzni, hanem hogy szerinte hogy készül a tökéletes krumpli püré. Meséld el, mi volt veled aznap, aztán kérdezz rá, hogy milyen napja volt.

Pont azért, mert nőként is kb. olyan érzés, mint ha egy bot lenne a másik oldalon. Elsőre is halálosan unalmas, nem hogy hússzor.

2018. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!