Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mit tudok tenni ugyanis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tudok tenni ugyanis nem írt vissza egy nő a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam egy társkereső oldalra és egy nő szimpatikus volt számomra. Arra rá is írtam és nem írt vissza. Most ilyenkor nem tudom mi van ugyanis másra nem akarok írni
2018. okt. 22. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem írt vissza, másra meg nem akarsz írni, akkor töröld magad.
2018. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ja.

Elolvasta egyaltalan? Hosszuhetvege van, lehet nem ezzel foglalkozik.

2018. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Írj neki, hogy lenyomozod és kiszúrod a kocsija kerekét, hátha megijed és inkább ír.

32/f

2018. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés? :D


Amúgy ha látod, hogy fent van, írj rá megint. Sajna ezen kívül nem sok dolgot tehetsz, vagy nem tudom, mire gondolsz.

2018. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 peca1000 ***** válasza:

Elolvasta az üzenetedet?


Ha nem, akkor várd meg, amíg elolvassa.


Ha igen, és 3 napon belül nem válaszol, akkor ennyi volt.

2018. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 100 as zsebit és sírd ki magad hogy csúnya vagy !
2018. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs fiuk, de akkor megint elmondom. Keves kiveteltol eltekintve a nok nem azert vannak fent egy tarskereson, hogy tarsat keressenek.


Jol esik, hogy azok a pasik akik eloben félnek, azok is mernek irni. Es jo erzes, hogy akarnak teged. Ez csak onbizalomnovelesrol szol.


A nok javaresze, ha tenyleg tarsat akar, azt eloben fogja tenni, ahol latja, hogy ki vagy, es hogy mire hivod meg :D


Kivetelek vannak.


Es mikor ertik mar mar az emberek, hogy ha tarskereson rairsz valakire, annak kb annyi a sulya, mintha raneznel valakire eloben.

2018. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd Hős Cincért kivel kezelteti magát Grázban.
2018. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a kérdés fake szinte biztos...
2018. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!