Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem maradt más, csak a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem maradt más, csak a társkeresőzés. Nektek melyik jött be?

Figyelt kérdés
Sajnos kevés az időm munka mellett ismerkedni, így ez maradt... Randivonalat próbáltam, de eddig semmi. Nektek melyikek jöttek be? Kezdem azt érezni, hogy örökre egyedül maradok. 28n

2018. okt. 21. 22:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Randivonalon találtuk meg egymást. Szeptemberben esküdtünk;)

L/25

2018. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem igazából egyik sem. A legtöbb a fizetős szolgáltatásokra van kihegyezve, de ez pont olyan, mint a zsákbamacska. Kifizeted havonta vagy negyedévre a használat vagy VIP tagság díját és még mindig nem biztos, hogy valóban érdemben tudsz párkapcsolatot találni. A regisztrált tagoknak legfeljebb 1-2 %-a aktív párkereső. A legtöbb férfi és nő, unalmában nyomja és nem is kíván komolyabban párkapcsolatot létesíteni. Ilyen társkeresőkön két alkalommal ért kellemes csalódás. Egy alkalommal egy olyan nővel sikerült felvenni a kapcsolatot, akit vagy 16 éve nem láttam és már akkor is kezdetleges "romantikus" szálak fűztek egymáshoz... Utóbb kiderült, hogy nagyon naiv vagyok, de ettől függetlenül nem volt rossz élmény a viszontlátás. A másik alkalommal a regisztrációt követően szinte azonnal rám írt egy nő, este már nála aludtam, mert áthívott magához. Aranyos volt, de nem hosszútávra tervezett. De ez 7 év tapasztalata. Ergo társkeresőn kifejezetten a hölgyek vannak előnyben. Most kipróbáltam egy másik számomra viszonylag új és ingyenes társkeresőt (nem akarom reklámozni, de kiírom "Első Találkozás", elég kulturált hely), de eddig még semmi... Praktikus egyszerre több helyere regisztrálni... A társkeresés a legbonyolultabb tevékenység az életben. Van akiknek nem okoz gondot az új ismeretség, de egy bizonyos korosztály felett az emberek már megfontoltabban hoznak döntéseket, főleg a hosszútávú elképzeléseik miatt.

40/f

2018. okt. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én anno, 8-10 éve használtam társkeresőt (love.hu), és tény, hogy nagyon sok olyan levelet kaptam, akik kb "nálad, vagy nálam" szint, el sem olvasták az adatlapom, csak a képeket nézték, és megjegyzem azon is csak az arcom látszott, vagy egész alakos (nem pózolós, nem miniruhás, nem csecskidobós kép volt).

Úgy emlékszem, 1-2 évig voltam fent, és 2 kapcsolat is született belőle, mindkettő nagy szerelem volt, az egyik ráadásul 5 évig tartott. Mindemellett a két kapcsolat között 2-3 igazán érdekes és értékes férfival is megismerkedtem, ebből 2 mai napig ismerősöm.

Nem mondom, hogy nem volt néha olyan pillanat, hogy legszívesebben töröltem volna magam, vagy hetekig inkább be sem léptem, mert ahogy online lettem, jött újabb +10 "kinyalnálak" levél.

De ér egy esélyt, ha mondjuk esténként 1 órát rászánsz, ki tudja.

28N

2018. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#8 nem is tudom, kiknek vannak magasabb igényei. Aki hetente minimum 10 levelet kap,vagy aki szökőévente egyet?

Nem kell rá válaszolnod, költői volt a kérdés.

2018. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hagyjuk ezt a heti 10 levelet szerintem. Ne az insta szökevényekbol indulj ki, akiknek írogatsz.
2018. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%

Ööö én nem vagyok fent társkeresőn :) az viszont vitán felül áll, hogy egy nő akkor is kap heti 10 levelet, ha még képet se tesz ki magáról.

Ez a 10 ez pontosan 10-zel több, mint amennyit egy átlagpasas kap ugyanazon a társkeresőn.

2018. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10 levelet, hogy megdgna. O nagyon szuper. Ez pontosan egy nagy nullával egyenlő. Még szabadidő partnert se lehet ott találni, nemhogy komolyabbat. Kefélés az menne, de az utcán már ne kelljen mutatkozni a nővel. És ezek nagyrésze kövér, igénytelen férfi. Nem is értem, mire ez a nagy arc. Aztán meg jönnek ide sírni.
2018. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És ez a csodás 10 levél talán egy hónap alatt jön össze, a többi csak jelolget meg nézegeti a fotóim. Ha rairok, vissza se köszön.
2018. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!