Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem nem megy a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem megy a társkeresőzés?

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok 2 oldalra is, a felhozatal nem valami nagy + sok az inaktív tag. Akit kinézek magamnak az meg jellemzően eltűnik az odlalról vagy nem elérhető napok óta stb.

Azt hittem könnyebb lesz :D



2018. júl. 21. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerős. :)
2018. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen, egyedül csak neked nem megy ezen a bolygón, a gyakori is arról híres, hogy mindenkinek van csaja.
2018. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Használd a markodat, kiscsákó! Az nem hazudik, lép félre, tűnik el.
2018. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is ugyanez van.


100 csajból jó, ha 20 válaszol.

Aztán ebből van 3-4 amelyikkel lehet értelmesen levelezni és érdeklődik is, nem csak pár szavas válaszokat ír.

Majd amikor szóba hozom a személyes találkozót, akkor se szó, se beszéd, eltűnnek.


Ha nem vagy modell kinézetű, nincs minimum 2 diplomád, nincs autód és nincs saját lakásod, akkor sajnos közelít a nullához az esélyed.

2018. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Negyedik válaszolóval értek egyet. Ajánlom inkább ismerkedj élőben, tudom nehéz az is, de talán hatékonyabb.
2018. júl. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 100-ból ha 1 válaszol.
2018. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tarskeresozes hulyeseg, aki meg nem jott ra, hogy az a masodlagos piac, annak mar mindegy.
2018. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És hol az elsődleges?
2018. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

100-ból?? :D Ez azért elég negatív, ha valakinek száz nő tetszik egy társkeresőn. Ez azt jelenti, hogy lényegében teljesen mindegy milyen, csak nő legyen.

Én fent vagyok egy teljesen használható, normálisan összerakott oldalon, ahova naponta kb 5-en regisztrálnak, abból 4 nem az én korosztályom. Aki pedig igen, az más miatt nem jöhet szóba.

Az összes felhasználó közül csak néhányra mondanám azt, hogy megszeretném ismerni, mert talán illene hozzám.

Ahhoz elég lepusztult lelki világ kell, hogy valaki minden egyes nőre ráírjon.

2018. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kilencesnél a pont! Én is így vagyok vele.
2018. júl. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!