Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem maradt más, csak a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem maradt más, csak a társkeresőzés. Nektek melyik jött be?

Figyelt kérdés
Sajnos kevés az időm munka mellett ismerkedni, így ez maradt... Randivonalat próbáltam, de eddig semmi. Nektek melyikek jöttek be? Kezdem azt érezni, hogy örökre egyedül maradok. 28n

2018. okt. 21. 22:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Teljesen mindegy hova regisztrálsz, sorba fognak állni a férfiak.
2018. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindegyik működhet,én itt is szoktam próbálkozni,csak kevés itt a Kaposvári csaj sajnos..37F
2018. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egyik sem jött be pedig elég sokat kipróbáltam.

Vagy az is lehet velem van a baj , esetleg túl normálisan próbáltam ismerkedni , nem tudom...

f35

2018. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Nőként mindegy hova regisztrálsz, mindenhol özönleni fognak a férfiak. Mondjuk ilyen szempontból ha férfi lennél is mind1 lenne, mert sehol sem írnának vissza csajok
2018. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Ha egy nő apró pénzre akarja váltani a szabadidejét, az érzéseit, akkor hajrá, irány a társkereső oldalak!


Élvezze a napi 50db ugyanolyan levelet, tornássza fel a "normális férfiről" eddig alkotott képét, ugyanis a társkeresőkön 2 nap múlva már csak a modell külsejű férfiakat fogja észrevenni. Üljön fel a fac-körhintára, legyen benne a "körben", ahol az a 20-30 férfi cserélgeti a nőket körbe, akik az oldal sztárjai. Valós dolgok.

2018. okt. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nőként mindegy, melyikre regisztrálsz, heti 10 levelet garantáltan kapsz majd.
2018. okt. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
80%
4: Nekem nemhogy vissza írtak, de nem egyszer írtak rám. Nem szabad általánosítani. :)
2018. okt. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A sok széplélek. Aztán csak tökéletes nő válaszoljon nektek, aki megfelel az igényeknek. A többi meg úgyse létezik,azt nem is kell számolni.
2018. okt. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én a tindert próbáltam. Átlag 2-3 naponta 2 éven keresztül végignyomkodtam. 3 matchem lett, írtam nekik. Egy azonnal szétvált, 2 pedig nem válaszolt. A második évben már a "mindenkit jobbra" elvet is kipróbáltam, így sem lett egy darab egyezés se. Lósz_rt sem ért nekem ez.
2018. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a Love.hu-t szerettem régen.Biztos sokkal több lett a gyökér azóta,de ki kell szűrni őket okosan,és semmi gond nem lesz.Igaz ez mindegyikre.Tindert meg hasonlókat meg se próbálnék.
2018. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!