Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a pasiknak a társkeresés? Sok nő miért nem ír vissza vagy csak egy egy szóban?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 06:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan nem társkeresőzöm és soha nem is próbáltam még, de szerintem elég naiv elképzelés, ha azt gondolod, hogy egy pasi csak simán tudomásul veszi, ha visszaírom neki egy normális üzenetre (szóval nem arra, hogy "cya, szex??"), hogy "ne haragudj, nem vagy az esetem". Itt gyakorin is tapasztaltam, hogy egy hasonló, teljesen korrekt és egyértelmű elutasításra a férfiak 99%-a nem úgy reagál, hogy tudomásul veszi és továbbáll, hanem jön a "de miééértt??", "nem is ismersz, adj egy esélyt", "úgyis ronda vagy, te büdös rbanckva, nem fogsz kelleni senkinek" vagy a "dögölj meg egyedül". Nem állítom, hogy egyetlen férfi sem tudja elfogadni az elutasítást, nyilván van rengeteg normális, civilizált pasi is (akiknek a többsége nem szorul arra, hogy társkeresőzzön), de tudod kinek van kedve ilyenekkel húzni az idejét.
2018. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem tetszik annak nem írok vissza! Mert ha megkapja az elutasító választ akkor elkezdi hogy “miért”?
2018. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt mert sokkal több a férfi, mint a nő. Nemcsak online társkeresőn, hanem mindenhol (kivéve az apácazárdát esetleg).

Másrészt pont emiatt egy átlagnő is magánál sokszor jobb pasast fog választani,csak mert megteheti. Dehogy fog ő a saját szintjén maradni, az csak nekünk, pasasoknak kötelező.

A dolog ezért néz ki úgy, hogy egy jóképű pasasnak 4-5 barátnője is van egyszerre, az átlagpasasnak pedig még egy átlagalatti lány is azt mondja, hogy eztneked.

2018. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

#9 és #10 nek teljesen igaza van.

Amikor még fiatalabb voltam, 20-on 30 körül, vasárnap délután a Váci utcában, Vörösmarty téren simán odamentem ahhoz a nőhöz, aki megteszett, kortól hajszíntől stb függetlenül és kultúráltan megszólítottam, és telszámot kértem. Volt hogy 6-7 telszámot begyűjtöttem, majd a jövő héten randik. És gondolkodás és filózás nélkül azzal maradtam tovább, aki hatással volt rám, a lénye, gesztusai, modora, stílusa stb stb.


Persze volt olyan is sok, aki meg elküldött a francba. Na és akkor mi van, nem mindegy mit mond ? Úgysme ismerjük egymást, ő egy idegen és soha nem látom többet, akkor meg azt mond amit akar, neeeem ?

És ha az első 10 elküld a francba, nem húztam fel magam a lámpavasra, mert nem te vagy nem jó, hanem nem jöttél be nekik és ez a legfontosabb, hagyni kell a francba, menjen tovább, semmi gond, ott van még a másik 20-on 50 db, akik csak jönnek és jönnek.

Szóval hajrá :-) srácok, higgyétek el, ez a FB-on ráírok és hasonló módok egy kalap szar ismerkedéshez.


Az élőszó, egymás szemébe nézve beszélgetés, az előrébb visz és ettől lesz sokkal kedvesen egyénibb az ismerkedés.

2018. okt. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 és szerinted mennyire életképes megoldás a Nagy Számok törvénye szerinti csajozás? Odamegyek az utcán 1000+ csajhoz, és az egyik tutira elmegy velem...ez eléggé proli dolog szerintem.
2018. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hááát egyáltalán nem proli dolog.

Az jobb, ha a Tinder-FB és hasonlókon ráírsz vagy belikeolsz, követsz 200 lányt ? Ugyanaz.

Csak az én esetmeben ott azonnal élőben eldöntheti, hogy bejövünk e egymásnak első blikkre, 1-2 perc után.

És nincs az a személytelen-lelketlen irogatás.

Ha találkozunk, 3-4 szer és nem visz magával az egész, illetev jönnek kisebb fenntartások, agyalások, na nálam ott bukott az egész, függetlenül attól, hogy lefeküdtünk e már egymással vagy sem.

És ha elmúlik a vágy a műsik felé, tovább lehet lépni rögtön.

Én így gondolom.

És persze így kizárom, vagy minimalizálom az üzenetekkel ismerkedés utáni csalódásokat.

És sok más csalódást is.

Ennyi

2018. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16 vagyok.

Es lam, 26% hasznos a valasz :-)

De a tobbi 74% meg nyuszog, hogy hogy ismerkedjen, meg panaszkodik, hogy kibur kire ki likeol kit es miert nem ir vissza es hulyititek bele magatokat a semmibe :-)

2018. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

mert nagy a férfitöbblet, egy nőre adott esetben 200 vagy még több férfi is jut társkeresőn

de ha lemész egy discoba, ott is azt fogod látni, hogy egy nőt öten-hatan is fűzögetnek

emiatt aztán a nőkkel elszaladt a nyihaha, és hercegkisasszonynak képzelik magukat, tőlük sokkal jobb pasasokkal jönnek össze

az átlag férfinak nagy-nagy szerencse kell hogy akár egy barátnő is összejöjjön

az átlag alattiaknak meg senki nem jut

ez a nagy büdös magyar valóság...


"Ha odajössz hozzám, és vért nyomva a pucádba randit kérsz tőlem, nagyobb eséllyel mondok igent, mintha írsz."


az ilyeneket szoktátok kiröhögni és elhajtani a francba...


"Aki nem tetszik annak nem írok vissza! Mert ha megkapja az elutasító választ akkor elkezdi hogy “miért”?"


ellenkező esetben te is ugyanúgy megkérdeznéd, úgyhogy nem értem, mit hőzöngsz ezen ok nélkül


"Persze volt olyan is sok, aki meg elküldött a francba. Na és akkor mi van, nem mindegy mit mond ? Úgysme ismerjük egymást, ő egy idegen és soha nem látom többet, akkor meg azt mond amit akar, neeeem ?"


igen, csak tudod egy férfi szeretné mással is eltölteni a szabadidejét, mint random nők után kujtorgással, pláne hogy elutasításon kívül mást nem kap

és, ahogy már írták, csak úgy leszólogatni véletlenszerűen nőket az utcán eléggé proli dolog

jellemzően a trógerek, segédmunkások meg a kisebbség ismerkedik így...meg is lehet nézni, milyen eredménnyel...


"De a tobbi 74% meg nyuszog, hogy hogy ismerkedjen, meg panaszkodik, hogy kibur kire ki likeol kit es miert nem ir vissza es hulyititek bele magatokat a semmibe"


kisapám, az ugye megvan, hogyha annyira pinát akarunk, felmegyünk rosszlanyok.hu-ra és veszünk magunknak egyet?

de azért képzeld csak nyugodtan, hogy jóóóól odamondtad nekünk a magadét :D te aztán megmutattad keményen, mi az az ungarishce wirtschaft!!! Hic! :DDDD

2019. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!