Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt tizenöt éves koromban volt egy lány, akibe rettenetesen belezúgtam. Minden reggel a buszon láttam őt és rabul ejtett a szépségével, többször szemeztünk is. Odamentem aztán egyszer hozzá, mivel ugyanannál a megállónál szálltunk le és beszélgetést kezdeményeztem vele. Így utólag belegondolva tudom, hogy iszonyatosan béna voltam, mondjuk ő is nagyon zavarban volt, de nagyra tartotta, hogy odamentem hozzá és mondta, hogy észrevette már hogy figyeltem. Rövid, de annál kellemesebb beszélgetés után megadta Fb-s elérhetőségét, bejelöltem vissza is igazolt, meg volt a kölcsönös szimpátia. Rá is írtam kedvesen, de hiába nem reagált. Aztán legközelebb személyesen megkérdeztem tőle, hogy miért lett hirtelen ilyen közömbös, azt mondta nem érez közömbösséget irántam, de van barátja. Kiderült, hogy van egy közös ismerősünk ő általa próbáltam kideríteni, hogy igaz-e ez, hát kiderült nincsen komolyabb kapcsolata csak van egy srác akivel már régebbről beszélget. Ezek után írásban megkérdeztem, hogy most tényleg zavarja-e, hogy próbálok udvarolni neki, kijelentette hogy szerinte az lesz a legjobb, ha hagyjuk egymást. Én nem erőltettem, de nagy csalódásként éltem meg, eléggé depis lettem utána. Ez előtt is elég félénk voltam (meg hát ő volt az első lány akihez közeledtem életem során), de a csalódás óta egyszerűen nem megy az ismerkedés. Kérdésem az, hogy ez az eset okozhatott ennyire komoly gátlásokat bennem, ami miatt már egyáltalán le se merem szólítani a lányokat? Én szerintem már túl tettem rajta magamat, de mivel még néha álmaimban feltűnik, lehet mégsem?

(Bocsánat a hosszú felvezetésért, de a kérdés hátterének érthetősége miatt muszáj volt leírnom)

20/F



2018. okt. 2. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Facepalm.

Igazad van, tök nagy csalódás, hogy nem egyszerre flörtölt mindkettőtökkel, hanem egyszerre egy pasival, és ha alakulóban van, akkor másokat kedvesen elutasít.

Micsoda szemèt ribi, hogy a lelki békèdre nem is gondol!

2018. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a helyedben nem kudarcnak élném meg ! Tetszettél a lánynak, bátor voltál, hogy kezdemémyeztél, van neki valaki más ( most mindegy komoly kapcsolat vagy más fiúval ismerkedik ) és ez miatt elutasított. Nem arról volt szó azert mert unszimpatikus vagy számára, csak korrekt volt ! Nem jött össze, menni kell tovább, túl fiatal vagy ahhoz, hogy most ezen leragadj.. Hidd el van sok masik szep lany meg, ne omolj be ezen ennyire !
2018. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgom, hogy a férfiak nagy része nem egy ilyen, hanem akár naponta kap hasonló elutasitásokat.

Enyhén szólva felfújod az esetet. Ezt még csalódásnak sem lehet nevezni... az csalódik, aki hitegetve lett, kapcsolatban van és megcsalják, vagy átverik valahogy. Ti még közeli viszonyba sem kerültetek, nem voltál hitegetve, mi a csalódás oka végülis?

Legyél kicsit tökösebb, a világ ilyen, próbálkozások sokásága révén érheted el azt, amit akarsz. Ha egy ilyen semmiség miatt leállsz, sosem lesz senkid.

2018. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"rabul ejtett a szépségével"

Legközelebb ilyen esetben gondold végig, hogy valószínűleg 100 másik férfit is... Szóval, ha eleve félénk vagy, akkor nem biztos, hogy 100 másik férfival szemben van esélyed, hogy te viszed el. Arról nem is beszélve, hogy ehhez jó időben kell ott lenni mellette. Tehát az ilyen nők szinte biztosan csak a kudarc-élményeid számát fogják gyarapítani.

Viszont sok olyan lány lehet körülötted, akit az ilyen lányok mellett eddig észre sem vettél. Próbáld tudatosan keresni ezeket a lányokat. Lehet, hogy velük inkább lesz sikerélményed, és könnyen lehet, hogy emberileg is sokkal jobbakat fogsz ki.

2018. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el,az ilyen tapasztalatok mind mind megtanítalak valamire. Ezek már nem fognak kialakítani gátlásokat,ha azok vannak, akkor már korábban is megvoltak... de nem tulajdoníts túl nagy jelentőséget ennek, lépj tovább.
2018. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A telefonom meg mindig átírja 🤔🤔🤔
2018. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!