Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak magam mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak magam mellé valakit?

Figyelt kérdés
Vége lett egy 2 éves kapcsolatomnak már több mint 1 éve és azóta egyszerűen nem találok senkit... Próbálkoztam már mindenhol. Nem nézek ki rosszul sem, van pénz, van ház, de barátnő nem akar összejönni. Nem tudom mi baj lehet velem?!

2018. okt. 2. 17:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 29 éves férfi vagyok.
2018. okt. 2. 17:46
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt vagyok édes, leszek én melletted :) gyere adj egy csókot!


24F 😂

2018. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Haha 😀
2018. okt. 2. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már annyira sablonkérdés, hogy csak sablondumám van rá: Ne akard annyira, hogy összejöjjön. Szeresd magad, élvezd az életet egyedül, éld meg/át a dolgokat egyedül, aztán jön, ha jönnie kell.
2018. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 év nem sok idő. Nekem 3 éve nincs barátom.

Nem mindig azért van ez, mert "baj van" velünk, de egy bizonyos kor felett már nehezebb. 30 körül már sokan foglaltak, vagy kiégtek sajnos...

2018. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy 30 körül feltétlen nehezebb lenne a párkeresés.
2018. okt. 2. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Egy nőnek nehéz, de a férfiak 30-on túl válnak igazán férfiassá. Szóval ne csüggedj, kérdező. :) Amúgy a pénzre és házra úgyis rád ír valaki. :D Bocs, nem szemétkedni akarok, mert amúgy én is nő vagyok, szóval a saját társaimat degradálom. Na, de kit izgat? :D


Amúgy komolyan... szerintem majd belibben valaki.

2018. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 valszeg azért hemzsegnek a 30-as szüzek a GYIK-en :)
2018. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát van pénzed. Hm. Az volna a javaslatom, hogy magadnál sokkalta szegényebb nőnél próbálkozz, akinek létkérdés a pénz. Így 100% hogy sikerülni fog a dolog!
2018. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csak te hiszed magadról hogy jól nézzél ki , úgy jobb ha nem várod annyira az új csajt, mert nem lesz !
2018. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!