Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elegánsabb stílusom kizárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elegánsabb stílusom kizárja, hogy olyan férfit találjak magam mellé, amilyen az ideálom?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően a külsőre "rossz fiúsabb" férfiak jönnek be. Szeretem a lazább stílust, a sok tetoválást, a masszívabb testalkatot (nem csak izmos, lehet macis is), én azonban ennek a szöges ellentéte vagyok. Elegáns megjelenésem van (ilyesmi öltözködés, hajviselet: [link] ). Hosszú ideig kapcsolatban voltam egy férfival, aki külsőleg is abszolút az esetem volt, azonban mióta vége és újra ismerkedem, csak az elegáns, tip-top pasik találnak meg... Változhat ez anélkül, hogy változzak? N24
2017. dec. 17. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Szegényke. :( Bizony nem könnyű a nőknek.
2017. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kész:)


Egyébként nyugodtan odamehetsz te is a neked tettsző férfihoz...

2017. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Naés a képen melyikhez hasonlítasz, bal, jobb vagy középső?
2017. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jobb
2017. dec. 17. 17:00
 5/20 anonim ***** válasza:

Abszolút nem. Legalább is mi párommal pont ilyenek vagyunk (igaz tetkóm nekem is van). Már csak a munkám miatt is elegánsan járok, ő meg a sajátja miatt munkásruhában. Persze biztos baromi viccesen meg kontrasztosan nézünk ki, de nem igazán érdekli egyikőnket sem.

Igazából sok ember fél a "kategóriáján" kívül ismerkedni, mert azt hiszik egy elegáns nő lenézi őket vagy bármi. Aminek mondjuk van alapja és létező jelenség. Szóval az marad, hogy te kezdeményezel náluk, vagy legalább is egyértelműen jelzed az ilyen pasiknak, hogy igen is ők az eseteid és van esélyük.

2017. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, sokszor az általad leírt külső, hozzád illő belsőt takar,csak lehet neked nem jön be egzisztenciálisan...

Azért sok sikert!

Például engem nem zavarna az ellentét, de más valószínűleg igen...

2017. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Macskád van?
2017. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Vagányabb pasikkal inkább ilyen lányokat szoktam látni, nem cicababákat.


[link]

[link]

[link]


De biztos vannak kivételek.

2017. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nekem is a munkám része, aztán annyira "hozzám nőtt" már, hogy nincs akkora kontraszt a hétköznapokban sem. Egzisztenciális különbség nem feltétlenül jár ezzel szerintem, legalábbis a volt párom 10x annyit keresett, mint én.
2017. dec. 17. 17:28
 10/20 anonim ***** válasza:
Szóval a tízszer annyi neked nem különbség... :D
2017. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!