Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen miért érzem nyomáské...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen miért érzem nyomásként hogy párt találjak?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a volt párommal és azóta amikor alkalmam van ismerkedni megteszem, de most mint valami belső szorongás jön ki hogy szerezzek párt.


Egyébként próbálom a saját tudásom/karrierem építeni de már 3-4 hónapja nem tudtam itthon dolgozni a saját ötleteimen mert állandóan a párkeresésen jár a fejem.


Idősebb fórumozókat kérdezeném elsősorban, hogyan éltétek/élitek meg ezen éveiteket párkeresés/párkapcsolat szempontjából?

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert kapcsolatfüggő vagy, esetleg a környezeted nyaggat/célozgat ezzel kapcsolatban. Engem 27 évesen egyáltalán nem feszélyez ez, én is részben itthon dolgozom, soha ennyi időm/energiám nem volt a munkámra és a hobbijaimra. Rájöttem, hogy imádom ezt az állapotot. :D
2017. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25 vagyok, sose volt párom, sose éreztem semmilyen kényszert, hogy legyen. Egy csomó lánnyal lett volna lehetőségem párban lenni, de egyik sem volt az igazi. Csak azért ,hogy legyen párom, nem fogok akárkivel összejönni. Mert önmagában nincs szükségem párkapcsolatra. Inkább egy társra vágyom, akivel egy hullámhosszon vagyunk és kölcsönösen szeretjük egymást. Egyelőre még nem volt szerencsém hozzá.
2017. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ezeket a konstruktív hozzászólásokat.

Megpróbálom kikapcsolni magam, hogy semmise érdekeljen egy időig.

2017. okt. 29. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden egységes hatása miatt.
2017. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!