Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyre kevesebb a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyre kevesebb a férfi, akkor hogy fog sok nő párt találni magának?

Figyelt kérdés
Nap mint nap hallom illetve olvasom a cikkeket, hogy manapság már kihalóban van a férfi. Nem kezdeményezek, nem udvarolnak, ami elég szomorú. De vélekedésben gondolkodásban is hiányzik a férfi szerep, én is azt látom egyre inkább, úgy látom szegény nőknek egyre nehezebb lesz a pár találás, ugyanis a nők 95%-a FÉRFIT akar, ami teljes jogos és érthető!!!
2017. okt. 24. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
férfitöbblet van édes
2017. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen, ez valós probléma. Ezen az olalon is tapasztalható. Egyre gyakrabban írnak kétségbeesett lányok és nők, hogy versenyezniük kell még egy átlagos kinézetű pasiért is. Engem is naponta tucatnyian zaklatnak. LÁNYOK, HAGYJATOK MÁR BÉKÉN!
2017. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lazy Lover ***** válasza:
20%
ember! épp hpgy férfi többlet van. menj csak be pestre tele van külföldivel.......
2017. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem olvasok statisztikákat ezügyben, de nőként mondom, hogy felüdülés lenne végre, ha nem tapasztalnánk naponta “a punci hatalmát”, ergo a szexéhes - nekem mindegy, csak nő legyen - farkak nyomorult, szánalmas próbálkozásait... nyilván nem beszélhetek minden nő nevében, biztos van, aki örül, ha nonstop nyomulnak rá a kéretlen fhaszok, de ezesetben ők megtanulnának kezdeményezni, hiszen ők válnának “rászorulttá”. Szal szerintem semmi különös nem történne.
2017. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez a helyzet a nőknek nem okoz olyan nagy gondot. Egyenlőre bőven elég férfi rohangál férfias vonásokkal. Ez inkább azoknak a férfiaknak gond akik nem tudnak magabiztosan fellépni és kezdeményezni. Na nekik komoly gondot okoz mint az az itteni hisztiseken is látszik.
2017. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1. Hagyjál már ezzel a férfitöbblettel, mert már a maradék hajamat is kitépem, NINCS AKKORA FÉRFITŐBBLET!!!! Nem Kínában élünk...
2017. okt. 24. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ki a fenét érdekel? Majd megoldják. VAgy nem....:D
2017. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

1. NINCS férfitöbblet.

2. A kérdező nem nemiszerv alapján írta a férfit, hanem viselkedésre. Vagy hisztis kislányok vagy bunkó barmok nagyrészük.

2017. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyenlőre bőven elég férfi rohangál férfias vonásokkal


Szeretném azt a sok ilyen férfit látni ugyanis azok a férfiak nősek gyerekkel...

2017. okt. 24. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Ők megoldják, ne aggódj emiatt.
2017. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!