Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Molnár Krisztián valóban szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnár Krisztián valóban szűz lehet még és nem volt még barátnője? Ilyen férfiak lehet sosem találják meg a társukat, ha nem változtatnak rajta?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 18. 20:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
magukon.....
2017. okt. 18. 20:40
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vele az a baj, hogy még rá is játszik arra, hogy ijesztő legyen. És ez nem jó, nagyon nem jó.
2017. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Molnár Krisztiánnak a belsője is olyan... Büfög, fingik, ezt videóra veszi stb. ez a viselkedés már önmagában is elfogadhatatlan, a külső nélkül is. De miért is kéne a külseje miatt sajnálni? Issza a cukros kólát, szívja a cigarettát, zabál.

Magának csinálta ezt.

2017. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Prostinál már biztos volt.


2. Ilyen embernél nincs olyan, hogy "párja". Mert viselkedésben közelebb áll egy állathoz, mint egy emberhez. Lelki társ csak olyannál létezik, akinek van hozzá elég intellektusa, értelme, agya.

2017. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy kicsit olyan, mint az "Ártány" nevű szereplő gyerekkorom "Bolygó kapitánya" rajzfilmjéből: [link]
2017. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Engem megdugott (volna)...:'D Csak nagyon nem akart állni az a 3 centis fütyije. Ruhában engedtem neki, nem vetkőzhetett le és én sem, csak alul. Amúgy 20.000 Ft-ot fizetett előre. xD

Ilyen egy gusztustalan disznót. Röfögött, szuszogott, minden baja volt. Csak nagyon le voltam égve kellett a pénz.

18/L

2017. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2017. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6os, én szívesen befejezem amit a Kriszto nem tudott ;)

Egyébként meg Molnár Krisztiánnak nem a küksejével van gond (pontosabban de, mert szándékosan pusztította/pusztítja le magát),hanem inkább a hihetetlenül ellenszenves viselkedésével, ami az emberek többségénél a "bottal sem" kategóriába teszi..felfordul a gyomrom attól amit az a csóka művelni szokott.. attól ahogy kinéz, az egész olyan embertelen..

2017. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Hallod, én izmos vagyok, babaarcú, intelligens, humoros, kedves, jól fizető munkával, diplomával, járok gyúrni, utazok külföldre 3x-4x évente, koncertek, fesztiválok, imádok főzni, stílusosan öltözök, ápolt vagyok és határozott, és 28 évesen én is szűz pasi vagyok. Akkor pont MK nem lenne az? :D
2017. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
@6 Debrecenben ügyelsz? :D Vagy csak trollkodsz?
2017. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!