Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elegánsabb stílusom kizárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elegánsabb stílusom kizárja, hogy olyan férfit találjak magam mellé, amilyen az ideálom?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően a külsőre "rossz fiúsabb" férfiak jönnek be. Szeretem a lazább stílust, a sok tetoválást, a masszívabb testalkatot (nem csak izmos, lehet macis is), én azonban ennek a szöges ellentéte vagyok. Elegáns megjelenésem van (ilyesmi öltözködés, hajviselet: [link] ). Hosszú ideig kapcsolatban voltam egy férfival, aki külsőleg is abszolút az esetem volt, azonban mióta vége és újra ismerkedem, csak az elegáns, tip-top pasik találnak meg... Változhat ez anélkül, hogy változzak? N24
2017. dec. 17. 16:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, nem javamra...
2017. dec. 17. 17:43
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

És, ha a következő párodnál te keresnél tízszer többet akkor sem?

Egyre szimpibb ez a nő. Még alig írt valamit, de már egy felszínes ÉS pénzéhes libának tűnik.

2017. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egész nap titkárnő ruhában, hogyne lenne egyre szimpibb.

Gondolom a kávéfőzés akkor nem probléma...

2017. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem titkárnő vagyok, jogot tanulok, mellette dolgozom ügyvédi irodában - örülhetek, ha kapok pénzt, sok csoporttársam maga fizet, hogy összetolhassa a kellő gyakorlatot.

Elég furcsa lenne, ha valakinél - jelenleg - 10x többet keresnék. Nem vagyok pénzéhes, legalábbis párt nem ez alapján választok. A különbséget csak azért írtam le, mert írták, hogy sokszor az elegáns nőkhöz nem mernek közeledni, illetve az egzisztenciális különbséget.

Igazából mindegy, nektek nem vagyok szimpatikus, úgyhogy úgyis beleköttök bármibe, a normális válaszokat köszönöm szépen! Szép estét!

2017. dec. 17. 18:02
 15/20 anonim ***** válasza:
28%

Hát ez kész :DDD Szegény nők, csak az elegáns pasik találják meg őket, nem a milliomos "rossz fiúk"! Borzalmas.

Javaslom M. Ricsikét, szerintem pont az eseted.

2017. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szóval ügyvédjelölt..., akkor neked jól megy a háztartás!
2017. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A szellemi korlátaid zárják ki, nem az elegáns stílusod.
2017. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi frusztrált embert...:D
2017. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szeretem egyébként, hogy aki sikeres nő az biztosan egy seprűt nem tud megfogni.. :D

Aki a munkájára igényes, az igényes az otthonára is. Sosem láttam még karrierista nőt mocsokban élni. Gyári melós, meg manikűrös csajszikat viszont annál többet.

2017. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha olyan kozegben mozogsz ahol az oltonyos pasike a palya, ne csodalkozz ha csak ok talalnak meg -hacsak nem buntetojogot sajatitanal el, ott a rosszfiuk nyomulnak.

Menj el romkocsmakba, koncertekre, sportrendezvenyekre ott jo esellyel megismerhetsz egy neked tetszo ferfit.

2017. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!