Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjak magam mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak magam mellé megfelelő barátnőt?

Figyelt kérdés
Már régóta barátnő nélkül vagyok, és nem találok megfelelő értelmes és megfelelő érték renddel rendelkező lányt magam mellé. Olyat tudnék aki jól néz ki, de egyszerűen nincs fejben a szintemen és baromira untat, olyan értelmetlen, gyerekes világképe van néhány lánynak még 20 felett is.
2018. febr. 15. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Dettó. Próbálkozz idősebb lányoknál.
2018. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez az okos, de duci lányok átka. Ők senkinek sem kellenek
2018. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kövérség ellen lehet tenni ------> kevesebbet kell enni és pár alkalommal sportolni hetente... csak mindenki könnyen és fájdalom mentesen akar lefogyni, sajnos ezért meg kell szenvedni. És utána tartani, ellen kell állni a 6. krémesnek lefekvés előtt.
2018. febr. 15. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: Bejönnek a duci lányok, de senki sem lesz attól okosabb vagy értelmesebb, hogy duci.
2018. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azt írta, hogy a duci lányok okosak, hanem a duci ÉS okos lányok átka ez.
2018. febr. 15. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Ezt értem én, csak azt nem, hogy ez miért lenne átok. Egy duci és okos lány is bejön jó pár srácnak. Abszurd kijelentés, hogy senkinek sem kellenek, mert ducik.
2018. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A valóban kövér lányok tényleg nem jönnek be a 95% -nak, persze ő se hiszem, hogy a kisebb felesleggel vagy arányosan kissé molett lányokra gondolt.
2018. febr. 16. 00:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam vekony sot...

De meg soha nem volt olyan h ne lett volna ferfi az eletemben. Siman felszednek, vagy en szedek fel valakit.

Szoval az h telt/duci valaki nem ok arra h ne legyen pasija ...

Az okossag mas dolog...

2018. febr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-asnak igaza van
2018. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!